reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Łatwo nie bylo wytrzymać tyle czasu w szpitalu, ale dla tej radości jaka jest obcowanie z upragnionymi maluchami, warto.
Już nie myślę o tym czasie w szpitalu, teraz juz nie muszę na nic czekać, bo to co najważniejsze to moi chłopcy, którzy są już ze mną :)
 
reklama
Bulkaasia wszystko będzie dobrze! Ale łatwo mówić.. Sama jak jechałam z mężem ok 100km na badania te dokladniejsze w 12 tc to cała drogę siedziałam jak słup soli [emoji14]
Larwka gratulacje!! Jak to jest mieć takie dwa maleństwa na raz w domu??
A wam przyszłe i obecne mamusie na początku będzie ktoś kto wam będzie pomagal/ pomagał? Czy samosie? ;)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Larwka moje gratulacje :D :D Też bym chciała chłopców i do 37tc wytrzymać ;)

Malinowa u mnie moja mama ma do nas przyjechać aby pomóc. Termin na lipiec ale ginek obstawia czerwiec ;)
 
Ciąża 2ko, czyli w sumie najlepszy wariant :) Imiona to Bruno i Aleksander.
W szpitalu byłam przez 1,5 miesiąca przed porodem ze względu na skracajaca sie szyjkę i rozwarcie.
Lekarze robili wszystko co w ich mocy aby utrzymać mnie w ciąży jak najdłużej. Niestety dłużej niż do 37 tc się juz nie dało, bo wtedy zaczęłam krwawic i rozwarcie powiększyło sie do 4cm i nie bylo juz innego wyjścia niż cc.
No 37tc to super wynik nie jawna by chciała do niego doczekać. Mi się chociaż 36 marzy...
Gratulacje...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My mieszkamy z moimi rodzicami, także dziadkowie oferują swoją pomoc,chyba tak źle nie będzie, no 37 tydzień to już całkiem nieźle :) Ja mam termin na maj, ale też obstawiam że urodzę wcześniej
 
Ja przy swojej ciąży 2k2o byłam tak pewna że przenoszę, że torbę do szpitala spakowałam dzień przed planową cesarką w 39 tygodniu :biggrin2:. A dwa dni przed jeszcze kupowałam rzeczy dla dziewczyn i byłam na imprezie :-D. Życzę wam z całego serca tak spokojnej ciąży jak moja.
 
reklama
Do góry