reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Suelen, czyli już masz wprawę skoro masz 6 latka ;) ja niestety o niemowlętach wiem tyle co się dowiem z książek i internetu :( przeraża mnie dwójka dzieci, choć jednocześnie bardzo się cieszę :) teraz muszę leżeć, więc na dokształcenie się mam sporo czasu, chociaż to będzie tylko teoria...

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja być może będę wiedzieć pod koniec stycznia na usg połówkowym :) ale jeszcze nie mam na to parcia, skupiam się raczej na tym żeby jak najdłużej donosić :)

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak. Maz i ja mielismy wybrane Izabela i Honorata, ale z taka krytyka sie spotkalismy, ze raz to sie tak poplakalam.

Mowie skoro Honorata nie to Izabela tez nie i jakos na tapecie mamy Nela i Nina ( starszy syn to Nataniel).

Tym razem jak ktos sie pyta z rodziny o imie mowimy nie martwcie sie, zmienilismy i bedzie Florentyna i Faustyna.... ich miny bezcenne, nikt nawet nie komentuje



 
reklama
Nela i Nina ładnie,tak zupełnie inaczej, no strasznie ludziom dogodzić,jednym się podoba,drugim nie,najważniejsze żeby wam rodzicom się podobało,u nas będzie chyba Julia i Oliwia,o ile płeć dzieci się nie zmieniła

Napisane na ST26i w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry