reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Niby powinno zresztą przyjdzie taki moment, że tylko na tym boku będzie ci wygodnie. Moj lekarz natomiast miał spokojne podejscie na zasadzie, że kobieta nie zrobi dzieciom krzywdy. Jeśli mogę i wygodnie mi na plecach czy prawym boku.tzn. że dzieciom też jeszcze nie przeszkadza

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój lekarz nic nie mówił na temat spania. A powiem tak jak dzieci są już większe i chcesz dłużej pospać na którymś boku to protestują :). I efekt jest taki ze jak wieloryb przewracasz się cała noc z boku na bok :-D. Ja na koniec ciąży miałam 21kilo na plusie i 122 w pasie :).
 
Hheh strach się bać:p puki co to ja skacze w nocy jak pchła po łóżku z boku na bok [emoji14] ale widzę już niedługoooo..
Kiedy wam dziewczyny brzuszki zaczęły rosnąć?? A kiedy już przeszkadzać?? :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi zaczął rosnąć i być widoczny w piątym miesiącu. Jakoś bardzo bardzo mi nie przeszkadzał nawet na końcu ciąży. Trzy dni przed cesarka obcinałam paznokcie u stóp :-D. Jedyne co to trudniej było się w nocy się przekręcić, jak to robiłam to aż mąż się budził :-D
 
U mnie już brzuszek widać, ale położna powiedziała że mam mały jak na bliźniaki, a czy smarujecie brzuszek??? macie jakieś dobre i sprawdzone kremy???
 
reklama
Mi mój lekarz mówił żebym Mustele stosowała, droga jest ale podobno bardzo dobra, czy któraś z was używa? Ja stosuję ją wieczorem a rano nakładam zwykłą Oliwkę, O bio-oil też słyszałam, podobno też całkiem spoko
 
Do góry