reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Iguana gratulacje :-) A w którym tygodniu urodzilas?
Papagena no właśnie u mnie jest ciąża dwuowodniowa i dwukosmowkowa i oba dzieciaczki są główka do dołu dlatego się obawiam że mogą kazać rodzic naturalnie. Jedynym przeciwskazaniem jest duża różnica wagi między dziećmi.
A ja już sobie kupiłam plastry na blizne i pas pooperacyjny.
 
reklama
Iguana, ogromne gratulacje :) Silne chłopaki, skoro już po trzech dniach mogły wyjść, super!

Patuska, to my chyba jesteśmy następne w kolejce? Czy jeszcze o kimś zapomniałam, jeśli tak, to przepraszam, ale tyle się dzieje tutaj... :)

Ewcik, u nas w szpitalu zasada jest taka, że kierują na poród SN tylko i wyłącznie wtedy, gdy jedno i drugie dziecko jest w położeniu główkowym, ciąża jest dwuowodniowa i dwukosmówkowa (czyli np. moja w ogóle się nie kwalifikuje, jako jednokosmówkowa nawet gdyby dzieci leżały główkowo) i nie ma żadnych innych przeciwwskazań ani komplikacji. Po sprawie z bliźniaczkami Bonka przywiązują na szczęście dużo większą wagę do tych kwestii.

Papagena, ja razem z Wami:) też mam dziś 33+2.
No i moi królewicze obaj główkowo, ciąża dwuowodniowa i dwukosmówkowa i przyznam szczerze, że jeszcze nie znam szczegółów co do porodu. W przyszłym tygodniu mam wizytę, to postaram się coś ustalić. W każdym razie, ponieważ to mój pierwszy poród, to każdy sposob mnie trochę przeraża:unsure:. Zamierzam zaufać mojemu lekarzowi i mam nadzieję, że wybierze najlepsze rozwiązanie dla nas wszystkich.
 
Czyli my następne...

U mnie taka ciąża jak Kalinki ale będę mieć cc... lekarze boja się trochę po sprawie z Bonkiem...Tm prawda

eiktkw7i1lgslap3.png
 
Urodziłam 35+6 . Położyłam się w poniedziałek do szpitala na obserwację już do samego porodu. Akurat zaczęło mi tego dnia być wyjątkowo ciężko.W nocy lekkie bóle , które uważałamza normalne. Rano badanie ktg, a potem lekarskie i rozwarcie z zerowego na 2 cm, skurcze które uważałam za rozpychanie Daniela- co 5 min, no i szybka decyzja o cięciu. Poszłam z marszu trochę zszokowana :-) Czuje się dobrze. Karmie piersią i w razie konieczności dokarmiam butla dla wzmocnienia dzieci.Ból po cięciu nieznosny ale krótki. 3go dnia już było super. Dziękuję za wszystkie gratulacje :-* czekamy na kolejne dobre nowiny :-)
 
Ostatnia edycja:
Wszystkie po kolei rodzą to chyba trzeba zmienić wątek :-) bo ciąża już nas nie dotyczy przynajmniej jak na razie :p
Ja po nocnych kryzysach niewyspania kupiłam mm pre Nan takie jak mieli w szpitalu,ale jak narazie puszka nadal zamknięta. Stwierdziłam ze na wszelki wypadek jak nie będą sie najadac to niech będzie.
 
Margaret a Twoje Szkraby ładnie przybierają? Ja się troszkę martwię o mniejszego bo obaj mają fizjologiczny spadek ponad 100 gr. Mały męczy się niekiedy aby złapać sutek i nawet butli czasem nie chce. Chyba kupie wagę aby kontrolować przyrost.
 
Wszystkie po kolei rodzą to chyba trzeba zmienić wątek :-) bo ciąża już nas nie dotyczy przynajmniej jak na razie :p
Ja po nocnych kryzysach niewyspania kupiłam mm pre Nan takie jak mieli w szpitalu,ale jak narazie puszka nadal zamknięta. Stwierdziłam ze na wszelki wypadek jak nie będą sie najadac to niech będzie.
Jak otworzysz to mleko to daj znać jak twoje dzieci reagują. Moje starsze miały od mleka NAN straszne zatwardzenia. Na szczęście to było 5 lat temu wiec mam nadzieję, ze poszło w lepszą stronę.

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry