reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Ewa będzie dobrze wrócisz do formy :-) ja pamiętam jak 2 dobę szłam korytarzem do maluchów szwy rwały niemiłosiernie ale musiałam pójść do nich i ich zobaczyć. Jednak matki to najsilniejsze terminatory :-)
 
Ewa kurde... ze tez masz siłę tu do Nas pisać. Kochana wracaj do sił. W ten szczególny dziś dzień wiem ze dasz rade...dla maluchów...

eiktkw7i1lgslap3.png
 
Ewa, gratuluję ogromnie zdrowych i silnych maluszków! To co piszesz o cc mrozi krew w żyłach (zwłaszcza kiedy i tak jest się przerażoną matką w pierwszej ciąży jak ja ), mam nadzieję, że poczujesz się lepiej jak najszybciej, całe szczęście, że lekarze chyba zareagowali właściwie i na czas? Odpoczywaj i zbieraj siły żeby zobaczyć maleństwa!

Margaret, trzymam kciuki za jak najszybsze wyjście do domu z maluchami ;)

Nietupska, fajnie, że z Tobą z tego co piszesz już coraz lepiej - maluszki też na pewno nabierają sił. Dawaj znać co u Was ;)

Iguana, Ty już masz konkretny termin ustalony, czy dopiero będą ustalać?

Mollka fajnie, że się odezwałaś :) Znasz już może płeć dzieci?

Ewcik, a jak u Ciebie dzisiaj?
 
O rany Ewka... Całe szczęście w tym całym nieszczęściu, że tylko tak się to skończyło. Ale widać, że siły dopisują, bo masz jeszcze ochotę skrobnąć coś na forum ;) Wracaj do sił Kochana i napędzaj się myślą o dziecieczkach. Życzę dużo sił i zdrowia .
Ja też boję się cesarki, może nie samego bólu bo mam wysoką tolerancję, ale ogólnie czy z maluchami będzie wszystko ok, czy cięcie nie będzie za wcześnie itp.
 
reklama
O rany Ewka... Całe szczęście w tym całym nieszczęściu, że tylko tak się to skończyło. Ale widać, że siły dopisują, bo masz jeszcze ochotę skrobnąć coś na forum ;) Wracaj do sił Kochana i napędzaj się myślą o dziecieczkach. Życzę dużo sił i zdrowia .
Ja też boję się cesarki, może nie samego bólu bo mam wysoką tolerancję, ale ogólnie czy z maluchami będzie wszystko ok, czy cięcie nie będzie za wcześnie itp.

Też myślałam że mam wysoką tolerancję a tu życie potrafi zaskoczyć bo samo cewnikowanie było hym... Może nie tyle bolesne co przestraszliwie dyskomfortowe. Później to tylko jesen ostatni szew ciągną ale ogólnie dramatu nie było no poza tym dzownym uczuciem pustki w brzuchu i narządami wracającymi na swoje miejsce :- P

A co do komplikacji to wiadomo że po każdym zabiegu mogą być nawet po błachym a co dopiero po tak poważnym jak cc. Bądźcie dobrej myśli dziewczyny :-)

Zapomniałam wam napisać... Te które mają brać lub brały w ciąży szczepionki z immunoglobuliną. Ja brałam mam A RH D+ a maluchy mają 0 RH D+ , więc po porodzie dostałam jeszcze 2 strzały w pośladki po jednym za każdego :-) to w sumie taka ciekawostka.
 
Do góry