reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
U mnie tez rozwiazali ciaze w 32 tyg ale bylismy na to przygotowani od poczatku male mialy 1640 i 1670 i tez zapewne jeszcze ok 4 tyg.w szpitalu ale to tylko dla ich dobra
 
Koki, piękne dziewczynki! Mam nadzieję, że i Ty się już lepiej czujesz?
Ania, u Ciebie takie przystojniaki dwa, że oczu nie można oderwać ;)

Ja już po wizycie, maluszki z powrotem ułożone główkowo, czyli jeden znów przefikołkował. Ważą 1542g i 1654g. Na razie bez zmian, czyli oszczędny tryb życia, ale nie ma powodów do zmartwień ;) odliczamy do kolejnej wizyty, dopiero za trzy tygodnie niestety.
 
Koki, Ania, super słodziaki dzieciaczki i cieszę się, że wszystko ok.
Koki a jak Ty się czujesz?
Ania, a Ty z maluchami jak dajesz radę? Karmisz piersią? Bo mi spędza sen z powiek, czy ogarnę idealny model karmienia - czyli obu jednocześnie.
Papagena, duże już te Twoje maluszki. A że wizyta dopiero za 3 tygodnie, to pewnie oznacza, że wszystko w porządku i lekarz uważa, że nie ma potrzeby wcześniej :)
 
reklama
Papagena duże te twoje dzieciaczki. Ja mam wizytę za tydzień i boję się że moje będą malutkie.
Koki, Ania super maluchy też już bym takie chciała :-)
 
Do góry