reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Koki, Ania - gratulacje, dzieci słodziaki.
Jeju przeciez moi teraz niedawno tacy byli. A teraz mają 2,5 roku, pyskują i waża po 14kg:) Czas szybko leci:)
 
reklama
Ewcik tez się bałam ze moje będą małe i są kruszynki...


Papageny chłopcy to kawał chłopów [emoji4]

eiktkw7i1lgslap3.png
 
Kalinka karmilam tylko 2mce tzn odciagalam i podawalam z butelki bo chłopcy byli w szpitalu. Jak wróciliśmy nawet ładnie ssali a bardzo długo jeden się nie najadl a już drugi chciał więc z powrotem przeszłam na butelkę. Potem te mycie laktatora coraz częstsze odciaganie bo potrzebowali więcej mleka i stwierdziłam że rezygnuję. Szczęśliwa mama szczęśliwe dzieci :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ania bardzo zdrowe podejście moim zdaniem. Próbowałas,chciałaś robiłaś co mogłas ale się nie udało. .. najważniejsze że dzieci zadowolone [emoji4]

eiktkw7i1lgslap3.png
 
Ja w końcu skończyłam pranie i prasowanie ciuszków maluchów i chyba mnie trochę poniosło. Nawet bardziej niż trochę bo te dzieci potrzebowałyby roku żeby to choć raz założyć a to tylko ciuchy w rozmiarze 56 i 62. Mąż jak to zobaczył to chce mnie zabić a najlepsze ze dalej mi się wydaje że czegoś mi brakuje ;-)
 
Ania, dobre podejście, też myślę że nic na siłę :)
Ewcik, nie przejmuj się, mam podobnie, poniosło nie tylko mnie, ale i moją mamę. Najwyżej będziemy przebierać maluchy kilka razy dziennie i robić pranie raz na miesiąc ;)
 
He he ja też mam tego pełno. Cała komoda 56 i 62 i coś czuje ze nie zdążą założyć tego wszystkiego...

eiktkw7i1lgslap3.png
 
Patuska, Kalinka, Ewcik zakładam ze to wasze pierwsze pociechy :) przy córce tez tak miałam. 56 i 62 miałam pełno ale używałam w kółko tych samych co mi najbardziej odpowiadały i części nie zdążyła założyć. Teraz mam zamiar kupić po 5 kompletów. Dopiero 68 i 74 długo używaliśmy i dziecko też już je marchewkę itp i potrafi bardziej ubrudzic. :)

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja mam w drugą stronę - półtorej półki zajmują mi wszystkie ubranka jakie mam, w tym całkiem pokaźna kolekcja większych, które podostawaliśmy po dzieciach znajomych. Bodziaków na początek raczej starczy, zastanawiam się bardziej na pajacykami, ale nie wiem jakie będzie lato i czy faktycznie trzeba je będzie tak ciepło ubierać, więc wychodzę z założenia, że jakby brakło, to się dokupi.
Za to zaczęłam już kolekcjonować wyposażenie torby, przygotowałam takie materiałowe pudełko z ikei gdzie są rzeczy, które mąż ma przywieźć na wyjście ze szpitala i z których ewentualnie ma donosić, jakby czegoś zabrakło w trakcie pobytu. Jakoś wczorajsze stwierdzenie lekarza, że gdyby mi odeszły wody to mam jechać prosto na izbę przyjęć i nie zapomnieć wyników badań zdecydowanie pobudziło moją wyobraźnię i zaktywizowało mnie do ogarnięcia tych spraw ;)
 
reklama
Ja też mam głównie body i kilka zestawów bluzeczka+spodenki.
Najwyżej będę dokupować jak zabraknie.

I też jakoś po ostatnich nowinach przyspieszyłam kompletowanie wyprawek sobie i dzieciaczkom.
 
Do góry