reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Ewka ładna waga maluszków :)
Dziewczyny nie ma co patrzeć na kg przy podwójnym szczęściu.
Ja w ciąży przytyłam 15 kg, teraz po nie wiem ile mam, jak dojdę do siebie to pójdę się zważyć.

Do Bydgoszczy mam jakieś 70 km a do powiatowego 20 km.
Córcia jest cały czas ze mną karmie ale z butli (na razie nie mam pokarmu) a synka już odłączyli i oddycha sam ale nadal jest na intensywnej terapii i ma wrodzone zapalenie płuc. Będzie dostawał antybiotyk przez 2-3 tygodnie. Dzisiaj go w końcu zobaczyłam na żywo. Płakałam ze szczęścia całą drogę jak mąż mnie wiózł na wózku.
downloadfile.jpeg

Pozdrawiamy
 

Załączniki

  • downloadfile.jpeg
    downloadfile.jpeg
    36,4 KB · Wyświetleń: 637
reklama
Justa córcia jest piękna!!! ♡♡♡♡ -a co do wrodzonego zapalenia płuc to mój synuś urodzony w 39+1 tez miał zapalenie - antybiotyki przez 7 dni, w inkubatorze 4 doby a potem już ze mną ;) wiec może nie będzie aż tak długo JAK Ci podali
 
Patuska dobrze ze się wszytko uspokoiło - życzę dalszego spokoju.

Kachna a jak tam u Ciebie sytuacja? Jak się czujesz?
 
Jesteśmy jeszcze w komplecie ślę dzisiaj badał mnie jakiś rzeźnik i nie za dobrze się od tego czasu czuję. Na szczęście jestem przeniesiona na mój poprzedni oddział a tu jest fajniej. Sweieta będę w szpitalu a postem się okarze
 
Przegięłam dzisiaj...za dużo robiłam,wiadomo jak to przed świętami...
Zebrałam pranie, zrobiłam sałatkę, przygotowałam mięso do pieczenia, i do zmielenia na kiełbaski,ciasto i pranie nastawiłam.
Dostałam kilka kopniaków brzuch mi się spiął i teraz leżę wzięłam nospę i piję lekką kawę bo ciśnienie miałam 105/57 jak nigdy.
A jak tam wasze przed świąteczne przygotowania?
 
reklama
Do góry