reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

No juz po wizycie na szczęście mnie nie zatrzymali za tydzień mam się stawić i zrobić badania i zobaczymy czy alaty rosną... USG mi nie robili bo zepsuty aparat był :confused: tylko ktg W sobotę mam wizytę u swojego gina ;)
 
reklama
a ja mialam dzisiaj plamienie...tak sie wystraszylam..... ale mowia ze po badaniu moze byc....
ba dalej w panice jestem chociaz juz ustało.
 
Nojo ja też tak miałam w pierwszej ciąży po badaniu, nie martw się, a dużo tego było czy tylko trochę? Zywoczerwone czy bardziej różowe? Zawsze możesz na IP jechać ale skoro ustalo...
Ja dziś tez po wizycie, wreszcie mój kochany Pan doktor. Nie zgadnijcie, wszystko się wyrównało, dziewczyny ważą 1800 i 1700,szyjka długa i zamknięta, ale jestem szczęśliwa. W tym Orłowski tydzień temu same pomiary praktykantka mi robiła i chyba musi się jeszcze sporo nauczyć skoro wyszło jej pół kg różnicy, a tak myślałam że źle zmierzyla ale już nie chciałam nic mówić po tym jak dostałam w brzuch od Roszkowskiego odechciało mi się wszystkiego i chciałam stamtąd jak najszybciej wyjść, a ze wiedziałam że niedługo mój lekarz wraca jakiś nie denerwowałam się za bardzo.
 
Dziewczyny co bralyscie na wymioty i nudnosci? Nic mi nie pomaga.. pluca wypluwam i juz nie daje rady.. :-( biore tabletki torecan ale on mi nie pomaga bo w sumie jak ma pomoc skoro nie wchlania mi sie bo latam do wc.. :-(
 
Olusia ja nie pomogę bo w pierwszej ciąży nie miałam wogule a teraz tylko kilka razy. Mi wystarczyło zjeść coś przed śniadaniem i potem trzymać się zasady żeby coś przekasic co 2h.
Aniam81 sprawdź w ulotce. Skoro to ból @ to jak dalej boli to bym jechała na IP
 
Nojo ja też tak miałam w pierwszej ciąży po badaniu, nie martw się, a dużo tego było czy tylko trochę? Zywoczerwone czy bardziej różowe? Zawsze możesz na IP jechać ale skoro ustalo...
Ja dziś tez po wizycie, wreszcie mój kochany Pan doktor. Nie zgadnijcie, wszystko się wyrównało, dziewczyny ważą 1800 i 1700,szyjka długa i zamknięta, ale jestem szczęśliwa. W tym Orłowski tydzień temu same pomiary praktykantka mi robiła i chyba musi się jeszcze sporo nauczyć skoro wyszło jej pół kg różnicy, a tak myślałam że źle zmierzyla ale już nie chciałam nic mówić po tym jak dostałam w brzuch od Roszkowskiego odechciało mi się wszystkiego i chciałam stamtąd jak najszybciej wyjść, a ze wiedziałam że niedługo mój lekarz wraca jakiś nie denerwowałam się za bardzo.


dobrze ze z szyjka wsio ok, zazdroszczę. Ja jestem w szpitalu przecież od 3 tyg. i było tego mało i niestety zywoczerwone, ale to dosłownie nitki w śluzie wiec ponoć jest spoko, na szczęście mam tu ludzi od tego :-p. No i już nic zresztą nie mam.
 
reklama
Do góry