reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ineska ja do tej pory korzystam po prostu z dwoch duzyh poduszek z naszej poscieli. Sa puchowe miekkie i daja sie fajnie ukladac. Moje klocki maja teraz po 8 kilo i caly czas wygodnie im i sie nie zsuwaja. Dzieki temu moge karmic oboje na raz, czasem oba piersia czasem butelka. Nawet udaje mi sie brac jedno do odbicia jednoczesnie karmiac drugie :-)
Dla mnie to najlepsze rozwiazanie i bez wydawania kasy.
Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie brzuchatki ;-)
 
reklama
a_nka trzymam mocno kciuki i wierze,ze bedzie dobrze!
Jutro ze szpitala wychodzi moja bratowa z kilkudniowym malenstwem :-) a ciotka zamiast bawic, bedzie lezec plackiem. A taki mialam zamiar wprawic sie w przebieraniu itp :/

Dziewczyny ja juz snuje mysli, jak to bedzie z karmieniem 2 maluchow na raz :D
Aaa i jeszcze jedno...jaki doradzicie wozek (obok siebie) jest ich tyle,ale kazdy jakis minus :/
Ostatnio mysle nad jedo duo fyn.
 
Aaa i jeszcze jedno...jaki doradzicie wozek (obok siebie) jest ich tyle,ale kazdy jakis minus :/
Ostatnio mysle nad jedo duo fyn.

Ten jedo ma 82cm szerokości więc w standardowe drzwi osiemdziesiątki już nie wejdzie. No chyba, że nie zależy Ci na tym ;-)
Ja mam na przykład Freestyle twins. Szerokość 79cm. Wchodzi mi w drzwi. A i gondole mają 32cm szerokości a w tym jedo 31cm ;-)
 
Anka duzo zdrowka dla Lenki. Pomodle sie za nia. Mam nadzieje ze szybko upora sie z sepsa. Moja Asia tez ja miala i doskonale pamietam w jak kiepskim stanie byla, ale doskonale sobie poradzila. A Lenka przyszla jako druga na swiat? Mi lekarze w szpitalu mowili ze drugi blizniak ma zawsze gorzej.
 
Majeczka- serio, podziwiam Cię :-) Moje mają teraz po ok. 2,5 kg, czyli 5 kg i jest mi na serio ciężko! Nawet w nocy spać nie mogę:) Ale mam nadzieję, że ja też wytrzymam jeszcze ze 3 tygodnie!

Dzięki Dziewczyny za rady co do poduszki! Zastanawiałam się nad zakupem My brest friend, polecanej na innych forach, ale chyba przemyślę jeszcze ten zakup!

Rany ja jestem taka niezdecydowana w tej ciąży!!! Kiedyś w mig podejmowałam decyzję, a teraz mam ciągle dylematy- największe to imiona dla dzieci i wózek...:-D
 
Czesc dziewczyny!
My w tamtym tyg mieliśmy połówkowe z echem i wszystko niby ok ale jedna dzidzia mniejsza mierząc brzuszek :/ Jedna 360 druga 330..
Lekarz TTTS wykluczyl ale zaznaczyl ze za 2 tyg kontrola w kierunku selektywnego IUGR..Eh są w normach jeszcze ale ja juz sie martwie, Łozysko nam sie nie wyrabia prawdopodobnie, mam nadzieje ze mimo wszystko bedą wyrównane...za tydz mam USG..Lekarka kazała polegiwać dużo żeby macica lepiej ukrwiona była..

Też Wasze dzieciaczki różniły się wagą w okolicy 21 tyg?? Szczególnie u tych z Was z jednym łożyskiem??
 
Anulfka, nie właśnie. Elena wykluła się jako pierwsza bo to właśnie jej pękł pęcherz i u niej odklejało się łożysko. Ale to może dlatego ona jest w gorszym stanie...
 
emilek86 zadowolona jestes z tego wozka? Ja kiedys o nim myslalam i szczerze nie wiem czemu przestalam :) ladny jest!
Marta787 serio Ci lekarz powiedzial, ze nierowno rosna??? 30g roznica toz to zadna roznica.
U nas od poczatku sa takie roznice, teraz okolo 60g. Co wizyte gin podkresla,ze pieknie rosna. Blizniaki nie rosna identycznie... bez przesady :)
 
reklama
Misty, ja mam wózek jedo fyn duo i jestem bardzo zadowolona. Co prawda w drzwi się nie zmieści, ale mnie akurat na tym nie zależy. W końcu są galerie handlowe a tam wjechać można wielką landarą nawet :) Co do gondolek to akurat nie mierzyłam, ale według mnie są duże. Moje dzieciaki wykluły się dość spore jak na bliźniaki (miały 2850 i 3040, a dziś mają ponad 4 kg) i pięknie się mieszczą w nich a przy tym mają jeszcze dość miejsca. Także jeszcze trochę w nich pojeżdżą. Ja ze swojej strony mogę polecić ten wózek.
 
Do góry