reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Fusun nie wiem co czuje matka, która straciła swoje ukochane maleństwa....

Ale łączę się z Tobą w bólu, nic więcej zrobić nie mogę :-:)-(

Bardzo mi przykro.
 
fusun, mam nadzieje ze znajdziesz w sobie sile zeby poradzic sobie z tak ciezkim krzyzem i ze te ciezkie doswiadczena cie nie zniszcza. wciaz masz dla kogo zyc, a na radosci jeszcze przyjdzie czas. bol po stracie zostanie w tobie na zawsze, i w nas tez bo jestes jedna z nas :*
jak widac kazda z nas o tobie mysli, wiec zagladaj czesciej i dziel sie z nami swoimi smutkami, moze poczujesz sie lepiej.
 
Anulfka a co u Ciebie ? Tez juz dawno nie czytalam wiesci od Ciebie ? Jak malenstwa ?

Fusun ciezko mi nawet czytac to co piszesz .. bardzo duzo myslalam o tym co Ci sie przydarzylo ... ja wierze jednak ze nic nie dzieje sie bez przyczyny i to co sie wydarzylo ten caly smutek i bol kiedy cos albo ktos Ci wynagrodzi !
 
Witajcie dziewczyny

Ja juz wszpitlu rozgosciłam sie na dobre w niedziele dostałam kroplówkę bo brzuch mi sie za bardzo napinał a dzis pierwsza dawke sterydów, na obchodzie lekarz powiedział zeby mi nic juz nie dawac na zatrzymanie i jak rozkrecą sie skurcze to na cc.

Fusun kochana ja tez o tobie myslałam cały czas straszną tragedie przezyłas bardzo ci współczuje i zycze abys jak najszybciej znalazła odpowiedź której szukasz.

Witam nowe mamuski i bardzo wam gratuluje.

Emilek słodki maluszki na tym ostatnim zdjeciu juz ładnie wypasione ;-)

Kpe007 i adb trzymam kciuki za szczesliwe i szybkie rozwiązanie ja nie moge uwieżyc ze jestem juz 6 w tabelce a teraz zdałam sobie sprawe ze jeszcze nie zdaje sobie sprawy ze bede miała dwójke maluchów.

Cos brzuch mi sie spina mocno dzis a dziweczyny tak naciskaja na krocze ze chodzic sie nie da.

trzymajcie sie cieplutko jak dorwe net to sie odezwe znowu
 
Hej wszystkim. My juz po wizycie. Chlopaki rosna jak na drozdzach, maja juz po okolo 2600 gram. Tutaj wage podaja w funtach:eek: Lozysko wysoko, wody plodowe w porzadku. Maluchy ulozone glowkami w dol, ale chlopakom narazie nie spieszy sie na druga strone.:happy: Czekamy jeszcze 10 dni i cesarka. Ciagle mam jakies problemy z krwia, ciagle cos tam podwyzszone, ale narazie nic z tym nie robia. Ciezko tu czegokolwiek w UK sie dowiedziec. No trudno. Wytrzymalam juz tyle, to dam rade te 10 dni. To juz ostatnie dni, jakos to do mnie nie dociera:szok:
 
reklama
Fusun - jak widzisz każda z nas myśli o Tobie. Tez mam ogromna nadzieje, ze wyjdziecie z tego koszmaru silniejsi, choć na pewno to na zawsze bedzie z Wami, a na wiele pytań nie znajdziecie odpowiedzi.
Serce płacze jak sie czyta przed co przeszłas i przechodzisz. Ale nie mysl, ze z tego powodu nie powinnas tu pisac, jesli masz ochote pisz. Szczęście w nieszczęściu, ze wyszłas z tego zakażenia. Wszystko jest tak świeże, ze wyobrazam sobie, ze musi boleć niesamowicie. Sciskam Cie mocno. Jedyne co teraz musisz to trwać, czas musi przynieść ukojenie, a na pewno ma tez dla Ciebie jeszcze duzo bardzo dobrych rzeczy. Trzymaj sie kochana!

Emilek - ślicznie dzieciaczki. Gratulacje! Trzymacie sie wszyscy zdrowo!

Iwizara - spokojnego odliczania i szczęśliwego rozwiązania :)

Paulineczka - ciekawa jestem czy dziewczyny bedą sie jeszcze tam obracać i jak to bedzie finalnie :) Synek jak mi sie ułożył glowkowo w 26/27tc to juz tak został, taka konsekwencja :)

PaulinkaUK - gratulacje, waga bardzo ładna. Przed Toba wielkie odliczanie :)

U mnie dobry tydzien. W zeszłym byłam bez sił zupełnie i bałam sie juz tak bedzie. A ten weeekend i wczoraj całkiem całkiem. Wiadomo, ze jak wiecej sił i mozna byc aktywnym to i nastroj psychiczny lepszy :)
 
Do góry