reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Marczitka, ale masz slodziaczki, zakochalam sie :-)
najpierw anulfka jak dodala zdj swoich bezbronnych kruszynek sciska za serce, a teraz ty mnie zaslodzilas :-) :-) :-)
chyba zwariuje ze szczescia jak juz sama urodze ;p
 
reklama
Madison- no tak w Matce Polce bylam i tam bede rodzic. No lekarka tak stwierdzila, ze blona owodniowa miedzy nimi jest ciensza i dlatego maja nierowne ilosci plynow. Powiedzial ze to sie zdarza albo zle lekarz na poczatku okreslil owodniowosc, ale mialam robiona w 20 tc a tera, w 26tc tak stwierdzila. A usg polowkowe tez mialam robione w lodzi i to prywatnie przez dobrego lekarza. Sama juz nie wiem- glupieje.

Emilek- ja po 3 dawce na wieczor luteiny prawie ja zwrocilam:what:

Marczitka- :p jakie sliczne dzieciaczki:) az milo popatrzec. Twoja coreczka minke ma powazna ze hoho:) gratuluje! Sliczne ♥

Celina- czemu nie robili Ci drugi raz wymazu, podobno jak sie zalozy pessar w miejsce niedoleczone to mozna miec duze problemy... tak mi lekarka powiedziala. Dzieki za informacje:)
 
Ostatnia edycja:
Emilek- ja po 3 dawce na wieczor luteiny prawie ja zwrocilam

Ja to biorę zaraz po posiłku i zazwyczaj zajmuje się czymś miłym żeby nie myśleć,że mam coś pod językiem. Nim się obejrzę, to już tam nic nie ma ( trwa to jakieś 45min). A biorę dwie tabletki na raz. Jednego nie można robić, mielić językiem jak tabletki są w buzi,bo wtedy ten ohydny smak rozchodzi się po całej gębie. :happy:
 
Marczitka gratuluję mamusiu śliczne masz dzieciaczki :-)

Anfulka słodkie kruszynki, takie malutkie bezbronne, a już tyle muszą przejść :-(

Katherine gratuluję tak dużych dzieciaczków

Dziewczyny ja mam problem z komputerem w poniedziałek wszystko powinno być naprawione. Teraz tylko podczytuję Was na telefonie :-)

U nas wszystko dobrze plamienie powoli zanika więcej napiszę jak będę miała komputer.
Trzymajcie się!!!
 
Anulfka zobaczysz jak szybko maluszki nadrobią ,zaraz będziesz mogła je przytulać i karmić :)
Milla teraz czekamy na Ciebie kochana !!!
A u nas dzisiaj wielka niespodzianka bo maluszki zostały przeniesione z inkubatorków do podgrzewaczy i nie mają już żadnych niedogodnych kabelków i wenflonów zostały ubrane i się grzeją jak kurczaczki ,jedzą z apetytem i położne już bardziej nas usamodzielniają nad pracą przy nich czyli sami musimy przygotowywać mleczko jeśli nie mam swojego to mamy na oddziale kuchnie i tam przygotowujemy mleko dla wcześniaków ,uczą przewijać ubierać itp.
 
Emilek- dzieki za rady, na pewno skorzystam, bo wlasnie mi sie te tabletki po calej buzi roznosza i pozniej mam problem z pozbyciem sie tego okropnego smaku :/
 
Cannot, Emilek - brałam luteinę od początku ciąży do jej połowy. Też źle wspominam okropny smak, jedyny plus tylko że apetytu nie miałam i mdliło mnie, dzięki czemu schudłam na początku i bilans na końcówce jeżeli chodzi o wagę nie jest taki zły. A mój patent na lutke to było popijanie wody jak się rozpuszczała pod językiem, szybko wypłukiwałam ten okropny smak. Na koniec jak już wytrzymać nie mogłam to ją dosłownie rozgryzałam. Ale tego ostatniego nie polecam, bo może to chodzi, żeby dlugo się wchłaniała. Ale wode polecam - przynosiła ulgę.
Marczitka - super, że maluchy już po przeprowadzce. Zobacz jak szybko wychodzicie na prostą. Ciekawe, jak długo jeszcze w szpitalu zostaniecie, ale pewnie nie tak długo już.
Anulfka, mam nadzieje, że u Was też tak szybko wszytko pobiegnie, ani się obejrzysz a będziesz miała dzieciątka w domu!!
 
wlasnie mi sie te tabletki po calej buzi roznosza:/

Chodzi o to, żeby je trzymać cały czas pod językiem, bo tam jest duże ukrwienie. Luteina wchłania się przez układ krwionośny, więc trzeba pilnować żeby jej nie połknąć. Wtedy po prostu nie działa, bo przez układ pokarmowy się nie wchłania.
Też stosuję patent Milli z tym popijaniem. Oczywiście nie za dużo. Mały łyczek co jakiś czas, pilnując przy tym by tabletki szczelnie siedziały pod językiem.
 
reklama
To ja chyba jakaś dziwna jestem bo mi luteina nie przeszkadzała :-D

milla tak, w poniedziałek mają zdecydować się na termin, obstawiam koniec przyszłego tygodnia lub początek następnego - idziemy łeb w łeb :laugh2: chyba że moje skurcze się rozkręcą i urodzę wcześniej ;-)
 
Do góry