reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Kamilasze - bede rodzic na Zelaznej. Dlatego zmienilam lekarza bo moj poprzedni tak jaj u Ciebie przyjmowal porody w prywatnej klinice. Ja bym na Twoim miejscu sprawdzila jeszcze Starynkiewicza bo tam jest lekarz ktory specjalizyje sie w blizniakach.
Cannot - mame wlasnie zabrali na operacje. Ja lece fo szpitala
 
reklama
Dziewczynki, mam pytanko. Jestem w 9 tygodniu ciązy blizniaczej dwujajowej. Moja lekarka przepisała mi Luteinę 50. Nic mi nie dolega. Powiedziała że Luteina mi nie nie zaszkodzi (1 tabletka rano i wieczorem) a może tylko pomóc. Czy wy brałyście Luteinę zapobiegawczo? Czy może ona mi zaszkodzić? Proszę o pomoc, wykupiłam ją ale nie wiem...
 
Milla - trzymam kciuki za mamę!
Molamennai- biorę luteinę 3x2 tabl od piczątku ciąży, najpierw na podtrzymanie a od 17 tyg na skracajácą się szyjkę. Z tego co mi wiadomo pomaga wielu kobietom w ciąży, nie słyszałam żeby szkodziła.
 
Milla trzymam kciuki za operację mamy!

Molamennai- ja również biorę luteinę od samego początku. Na pewno nie zaszkodzi, zwłaszcza przy ciąży bliźniaczej! Więc bierz ją spokojnie. Ja nie mogłam się przyzwyczaić do jej smaku bo miałam pod językowo, później lekarka zmieniła mi na dopochwową, ale teraz znowu powróciłam na podjęzykową. Stwierdzam, że wolę podjęzykową niż dopochwową ponieważ po dopochwowej czułam się niekomfortowo:zawstydzona/y:

Rilla to jest duże prawdopodobieństwo, że się gdzieś spotkamy na korytarzu w czwartek.:-) Ja mam wizytę w poradni patologii ciąży o 9 rano na Kopernika. Boję się, że będą chcieli mnie zostawić w szpitalu:-(
 
Milla76- chyba też zdecyduje sie na zelazna, kurde czytam tyle pozytywnych opini, ona jest tez odnowiona i pewnie przystosowana dla osób na wózkach, a to jest dla mnie wazne bo moj narzeczony porusza sie na wózku, wiec jak bedzie mnie odwiedzal musi miec swobode w poruszaniu sie. A nie wiesz jak jest z odsylaniem z tego szpitala? Czy jesli bede miala skierowanie od lekarza nie z ich szpitala ze wskazaniem do cc to mnie bez problenu zapisza? Jak nazywa sie Twoja dr prowadzaca? Napisz mi jesli wiesz cos wiecej o tym szpitalu, warunkach, pomocy poloznych itp:) bede wdzieczna, a moze razem tam sie spotkamy bo to 2 tyg różnicy miedzy nami.
 
Cześć dziewczyny, chyba przyplątało się do mnie zapalenie pęcheża ;/ a furaginum itd brać w ciąży nie mogę, wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień, czy któraś z Was może miała to w ciąży i zażywała jakiś bezpieczny lek ?
 
sarenka - ja brałam urosept. Przepisała mi go moja ginekolożka, kiedy miałam zastój moczu w jednej nerce i obawiała się zapalenia pęcherza. Brałam 3 dni po jednej tabletce wieczorem i przeszło.
 
reklama
Czesc dziewczyny :-)Ja sie pochwale ze bylam z moimi chlopakami na usg wczoraj
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
zdrobi piekni i kazdy po cale
2400 g w 36 tyg
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
wiec jak na blizniaki to polozna stwierdzila ze pokazni
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
Jeszcze teraz dotrwac 1,5 tyg do cesarki
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
Jest tu mama w ciazy blizniaczej tak zaawansowanej? ciekawa jestem wagi innych dzieciaczkow na koncu ciazy;-)
 
Do góry