reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Kasiamama
Gratulacje i zdrowi zdrowia i jeszcze raz zdrowia dla was! Ale co się działo wody poszły? Czy cos innego.

A ja za waszą namową leże właśnie pod ktg decyzja co ze mną za jakąś godzinę bo jeszcze badanie i USG.2 tentna równe są ale zapis trwa. A u mnie 3 wspaniałą noc :-) i czuje się naprawdę dobrze - tego jeszcze nie było aby zgłaszać się do szpitala bo się za dobrze czuje.
 
reklama
Kasiamama gratuluje córeczek i nie martw się, na pewno wszystko będzie dobrze - jak napisałaś są silne i szybko opuszczą ten oddział za co trzymam mocno kciuki &&&&
 
Justynia tak, w niedzielę po 18 odeszły mi wody i potem wszystko potoczyło się już bardzo szybko...

A to moje kruszynki:
Maja (1830g i 43cm) Julia (1870g i 48cm)
DSC06613.jpgDSC06618.jpg
 

Załączniki

  • DSC06613.jpg
    DSC06613.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 71
  • DSC06618.jpg
    DSC06618.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 63
Ostatnia edycja:
Kasiamama serdeczne gratulacje dla Ciebie i dumnego Tatusia !! Dziewczynki śliczne, a fryzurki mają wprost oszałamiające :tak:.
I wcale nie wyglądają na malutkie. Coś mi mówi, że bardzo szybko będziecie razem.
 
Ostatnia edycja:
Ja was więcej nie słucham :-p zapisy ok maluchy niby 2,8 i 2,7 ale szyjki zostało m 10% i zostaje :-/ powiedzieli ze nie wiadomo kiedy by się miało zacząć wiec zostaje :-) aby mieli mnie na oku no i oczywiście namawiają mnie na SN.
 
Kasiamama - najlepszego dla Was. Cudowne Twoje dziewczynki :-) i jakie podobne do siebie. Niech rosną szybciutko, żebyście mogli być razem w domku.

Justynia - strzeżonego Pan Bóg strzeże ;-) Szybkiego i bezproblemowego rozpakowania się :-) Do rekordzistki Ci jeszcze trochę brakuje - na moim początku ciąży była tu mamuśka, co jej cc robili chyba w 39+4. I też miała już jednA pociechę w domu.
 
reklama
kasiamama a w którym tygodniu urodziły się Twoje cudeńka?jestem trochę do tyłu z informacjami:-)
Justynia czyli już niedługo odsapnę i przestanę wreszcie nerwowo sprawdzać forum w poszukiwaniu dobrych wieści od Ciebie:-DA co chodzi o sn to mnie nikt o zdanie nie pytał,ale postanowiłam wcześniej,że jeśli wszystko będzie ok z małymi i lekarze zadecydują o sn to nie będę się sprzeciwiała,zaufałam lekarzom.
 
Ostatnia edycja:
Do góry