reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Witajcie dziewczyny :-)

Gotadora - cudne maleństwa:-)

Ja po USG. Moje maluchy rosną bardzo ładnie, bo mają ponad 10cm długości, jedno waży 104g, drugie 112g. No i prawdopodobnie są to dziewczynki :-) Wszystkie narządy mają odpowiednio wykształcone jak na swój wiek. Także wygląda na to, że będzie babiniec z jednym malutkim rodzynkiem :-)

Pozdrawiam wieczornie
 
reklama
Gotadora przecudne maluszki!!! Mam nadzieję, że już niedługo będziecie w domu :)
Flis trzymam mocno kciuki za same dobre wiadomości na dzisiejszej wizycie &&&

Misiarska Tobie również gratuluję udanej wizyty i pięknej wagi maluszków. No i "koloruję" Cię na naszej liście na różowo :))

1.Rachel22324.październik.13
2.Flis1205315.listopad.13
3.Justynia88229.listopad.13
4.Paolka29.listopad.13
5.Kasiamama30.grudzień.13 (28 grudnia)
6.Aneszka812.styczeń.14 (30 grudnia)
7.Jjka5.styczeń.14
8.Jok6.styczeń.14
9.Karmelova7.styczeń.14
10.Napierajka8.styczeń.14 (20 grudnia)
11.Effcia12311.styczeń.14
12.Hannah342.luty.14
13.Maya1215.marzec.14
14.Milla7615.marzec.14
15.Julianna20.marzec.14
16.Misiarska2.kwiecień.14 (30 marca)
17.Nanka4.maj.14
18.Nana7ma10.maj.14
19.Paulinka_uk10.maj.14
20.KPe00715.maj.14
 
flis12053
i jak po wizycie ?? jak jesteś przed to trzymam kciuki aby było ok &&&&

Marcysiowa
u mnie w tesco nie ma 50 :wściekła/y: może wykupione były :szok: bo u nas ciężkie przypadki z całego województwa rodzą, albo źle szukałam muszę jeszcze raz podjechać.

misiarska
no widzisz nie potrzebnie się denerwowałaś :) super że wszystko ok.

gotadora
a Ty już w domu czy jutro wychodzicie?? jak maluchy dają popalić??
 
Właśnie wróciliśmy z mężem. Jedna dziewczynka 2479g , a druga 2,550g. :-DJutro jeśli będzie miejsce w szpitalu (dowiem się o 11) kładziemy się na zastrzyki na rozwój płucek, a jeśli nie będzie to w poniedziałek. Tak czy inaczej jutro czeka nas wyjazd. Nie bede miała dostępu do internetu ,ale mam numer do jednej z was więc będe na bierząco informować. ;-)
 
flis12053
i jak po wizycie ?? jak jesteś przed to trzymam kciuki aby było ok &&&&

Marcysiowa
u mnie w tesco nie ma 50 :wściekła/y: może wykupione były :szok: bo u nas ciężkie przypadki z całego województwa rodzą, albo źle szukałam muszę jeszcze raz podjechać.

misiarska
no widzisz nie potrzebnie się denerwowałaś :) super że wszystko ok.

gotadora
a Ty już w domu czy jutro wychodzicie?? jak maluchy dają popalić??

Jak któraś będzie potrzebować to mogę kupić i dosłać.
 
Dziewczynki mam trochę ubranek dla bliźniaków chłopców na rozmiar 50 i 56. Są nawet takie cieplusie jesienno-zimowe ;) Nie wiem po co takie kupowaliśmy;) W każdym razie mogę odsprzedać. Cena za wszystkie posiadane ubranka to 250zł. Sam komplecik zimowy x2 kosztował ponad 100zł i nie był noszony. Dorzucam jeszcze dwa rożki. Jeśli któraś z Was jest zainteresowana to proszę pisać na priv. Mam też laktator Medela mini electric z dwiema buteleczkami i praktycznie nie używanym smoczkiem calma. Zestaw również za 250zł (sam smoczek ok 50zł). Do tego zestawu dorzucę jeszcze po buteleczce dr browns'a, timme tippe, canpol, nuk ;) Smoczki do butelek również mam w większości nowiusie, a jeśli były używane to 2-3 razy. Moje dzieci poprostu upodobały sobie lovi ;) Zdjęcia mogę przesłać dopiero w poniedziałek.

Życzę Wam szczęśliwych rozwiązań, nie tak jak w moim przypadku. Na szczęście u nas wszystko oki;)
Pozdrowionka
 
reklama
Mam nadzieje , że tylko zastrzyki, ale nasza Pani doktor chyba tak łatwo już nas nie wypuści....:-( Szyjka krótka,ale coś tam trzyma, leżenie można powiedzieć, że pomogło bo jak bym nie leżała to pewnie kruszynki były by już z Nami:blink:Także jutro napisze tu jeszcze :-)
 
Do góry