reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

stevensonowa: gratulacje!!!!, coś czuję, że przy Tobie przestaniemy marudzić:) albo przynajmniej ograniczymy ;-)
 
reklama
Oooooooo jaka mamy tu nowinę- Witam przyszłą mamusie trojaczków:) A w którym teraz tygodniu jesteś:)?? Bo na pewno u ciebie tez beda wczesniej ciąze rozwiazywac- tak jak u co poniektórych z nas!
 
No no ale nam "rodzynka" się pojawiła :)
Gratuluję stevensonowa :) oj pracy będziesz miała co nie miara... oby dzieciatka zdrowe i grzeczne były to nic więcej nie trzeba (oprócz pieniedzy).
A jak samopoczucie? Jak duże dzieci?
 
wcześniej rodzimy, to pewne. Lekarz mówił, że najpóźniej dociągniemy do 25 marca, ale raczej w okolicach połowy :) czyli zbliża się dzień zero, strasznie szybko to leci :)

rainmanka, co do dużej Elizki... trochę się z moim K. boimy, bo ostatnio często sie obraża i puszcza teksty pełne jakiejś niechęci do powiększenia rodziny, a co dopiero o trójeczkę. Trochę podniósł ją na duchu fakt przyjazdu cioci, ale wiadomo, że potem znów bedą pełne ręce roboty, boję się, jak Skarbuś to przyjmie.

no a ja mam stresa. z Elizą było pięknie i przyjemnie, ale jak sobie pomyślę, że teraz będą takie trzy... ciągle mi ciężko to sobie wyobrazić.

Przerobiliśmy tatusiowy gabinet na pokój i wyburzyliśmy scianę między nim a pokojem dotychczas 'gościnnym' - takie gniazdko dla trójki. K. wcisnął biurko do sypialni i na razie jakoś się ciśniemy ;) zresztą to plany, jakos i tak wszystko powinno wskoczyć na miejsce, gdy już Skarby się pojawią :)
 
Stevensonowa gratulacje!!! Napewno czasu bedzie brak ale wpadnij od czasu do czsu jak sie juz rozpakujesz bo wszystkie ciekawe jestesmy jak to jest z 3
 
stevensonowa ale wywołałaś poruszenie na forum, nawet rozpakowane mamusie zaglądają do "ciąż". Gratuluję Wam potrójnego szczęścia. Na pewno będzie dobrze i dasz radę! My babki jesteśmy twarde :)))) No i gratulacje dla starszej siostry :)
 
Witam mamusie
Stevensonowa gratuluję trójeczki :) i też będę wypatrywać Twoich wpisów haha
ciekawe jak tam Małgoń?? czy wszystko ok

teraz w piątek idę na usg 3d, bo dzieciaczki poróżniły się troszkę wagą,niby różnica 60 gram ale nie było takiej w poprzednich pomiarach, no i mam jednokosmowkową czyli podejrzenie TTTS, trochę sie tym zmartwiłam ale jestem dobrej myśli
dziś nawet włączyłam 1 pralkę z ciuszkami 56 i zobaczylam ze mam ich mało, trzeba sie na zakupy wybrać
mam pytanie, czy kupowałyście ubranka na rozmiar 50??bo ja to nie mam ani jednej sztuki i nie wiem czy wogóle kupować??

pozdrawiam cieplutko
 
Kkociakk-nie martw sie tą waga u mnie etz czasem tak wychodzi a mam dwu kosmówkowa ale biorę pod uwagę dopuszczalne błędy pomiarowe:) Co do ubranek to ja mam moze pare sztuk tych tyci- bałam się kupować za dużo bo to ze bliźniaki to nie znaczy ze zawsze bede dzieci tyci tyci i szkoda mi było wydawac na to pieniazków:)za to sprawnie sie dowiedziałam gdzie w moim miescie sa rozm.nawet 48 jakby cos- zeby tam wyslac potem meza jakby ciaz wczesniej sie rozwiazałą:) Najwięcej mam w rozmiarze 62:)
 
Milutek23 dzięki, na pewno sie rozejrzę gdzie mozna kupić te malutkie, bo to świetny pomysł kupić w razie czego na szybko
a z tą różnicą to lekarz 2 razy dokładnie mierzył i wyszło to samo, chciał mnie za 3 tyg skierować na 3d, ale ja mam bratową,ktora mi poradziła zrobić wcześniej i ide prywatnie,bede spokojniejsza :)
 
reklama
Milutek23 dzięki, na pewno sie rozejrzę gdzie mozna kupić te malutkie, bo to świetny pomysł kupić w razie czego na szybko
a z tą różnicą to lekarz 2 razy dokładnie mierzył i wyszło to samo, chciał mnie za 3 tyg skierować na 3d, ale ja mam bratową,ktora mi poradziła zrobić wcześniej i ide prywatnie,bede spokojniejsza :)
jasne- po co czekac...i sie denerwowac:)
 
Do góry