reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Nadrabiam zaległości :-)

Małgon- poczytałam Wasz plan strategiczny i mocno to wszystko brzmi:) aż mnie ciarki przeszły i zazdrość oczywiście ze tylko tydzień Wam został:);-) Ciesze się bardzo ze wszystko u Was oki i trzymam kciuki żeby Tymek nie stanął Ci czasem na tej głowie:):-D

Anna- oj to fakt jesteś w kolejce następna:):) ale to fajnie....:-D:-)
 
reklama
hej :-)

jak to mówią "wszystko się może zdarzyć", wiec gadam z Tymkiem, żeby siedział na tyłku i się nie kręcił... :) tak czy inaczej finiszujemy, po 5 tygodniach w szpitalu... ufff nareszcie koniec, a raczej początek - boimy się również!!!

Anna Ty następna, a potem Milutek i MM :)

Kolorowych :)
 
Witam niedzielnie
MM_29 u mnie plan wygląda tak: 14 stycznia jadę na wizytę i będzie zależało od decyzji lekarza albo koło 20 kładę się do szpitala i jeszcze trochę czekam albo czekam kilka dni w domku i przyjeżdżam prosto na cc. Mam tylko nadzieję że dotrwam.
Małgoń ja też gadam ale z obojgiem żeby nic im do główek nie strzeliło i nie zaczęły się przekręcać. Na razie jest jedno ułożone poprzecznie a 2 w trakcie zmiany na pozycję główkową. Oby mi nie wywinęły numeru że ładnie się ułożą w pozycji główkowej.
Milutek23 fajnie, ale przyznam sie że też troszkę się boję jak to wszystko będzie wyglądało, ale i czekam z niecierpliwością.
 
Czyli jednym słowem wszystkie trzepiemy teraz kuperkami ze strachu..choć może bardziej z niecierpliwości:) :-D
Nam zostały dwa tyg.do pójścia do szpitala- co to jest? Zleci w mgnieniu oka:):-)
 
Hej, chciałabym przywitać wszystkie mamusie bliźniaków, trojaczków i więcej :) Przybłąkałam się na to forum dopiero teraz, ale mam termin już na marzec - trochę się boję :)
Spodziewam się trojaczków - wielkie zdziwienie, bo w rodzine zdarzały sie tylko bliźniaki i to rzadko :) chciałabym zapytać wszystkie mamusie, jak radziły sobie z trójką małych dzieci :) Poza naszym trójpakiem mamy już córcię Elizę, ma 6 lat :)
 
ooooo stevensonowa Witam!! Ale Ci zazdroszcze wow trojaczki!! I jeszcze sie kulasz z nimi w brzuchu?? Co bedziesz miec? Ale niestety u nas nie ma stalych trojaczkowych mam ale blizniakowe chetnie podyskutuja pozdraweiam
 
stevensonowa łoł trojaczki-SZACUN:-) i GRATULACJE!!
Mam nadzieje że będziesz miała pomoc bo samej to trudno z 3 maleństw:tak:
Lada moment przywitasz maluszki:-)
 
najprawdopodobniej dwóch chłopców i dziewczynka, ale to nie do końca pewne, bo strasznie się wiercą i przytulają ;)
co do pomocy, poziomki, sprowadza się do mnie moja młodsza siostra, żeby mi pomagać - ona jest sama i nie ma pracy, dzieci też nie ma, ale jest wspaniałą ciocią dla Elizki - myślę, że taki układ będzie dla nas dobry :) mąż niestety musi pracować więcej, bo z pieniędzmi u nas krucho, a tu taka niespodzianka... :)

trwają u nas zagorzałe dyskusje imionkowe :D dziewczynka na pewno będzie Łucją, ale mamy kłótnie chłopczykowe - najprawdopodobiej będą to Ignaś i Albert albo Wituś i Albert. Co sądzicie o tych imionkach? :)
 
Stevensonowa dołączam się do gratulacji :-) Ale bedziesz miała wesołą gromadkę. Jesli chodzi o imiona, to mnie osobiście zestaw Wituś i Albert podoba się bardziej. Powodzenia i odwiedzaj nas tu cześciej na forum !
 
reklama
Do góry