reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Besos tu się skryłaś a ja czekam kiedy napiszesz coś na lipiec 2019 bo ja też będę mieć blizniaki i termin mam na 16 lipca.:)
Jakoś mi umknęło, że tam są dwie pary blizniat:) wiesz już jaka płeć? Pierwsza ciąża czy kolejna? 2k2o czy inna? Teraz nie czytam lipcowek (generalnie się wypisalam, jestem na lipcowkach na innych forum, a tu zostalam zeby czytać ten wątek i postanowilam napisac:) ).
 
reklama
Jakoś mi umknęło, że tam są dwie pary blizniat:) wiesz już jaka płeć? Pierwsza ciąża czy kolejna? 2k2o czy inna? Teraz nie czytam lipcowek (generalnie się wypisalam, jestem na lipcowkach na innych forum, a tu zostalam zeby czytać ten wątek i postanowilam napisac:) ).
To moja druga ciąża , mam syna 9 lat. Ciąża jest 2K2O. Ja mam wizytę w następny piątek już nie mogę się doczekać. Co prawda prenatalne mnie trochę zmartwiły bo jedno dziecko miało dużą przezierność karkową bo aż 2.20 a za drugim pomiarem 1.9. Na 60% będzie 2 chłopców.
 
To super dziewczyny:) i będą nowe rozmówki, bo tak już coś zaczęły się wykruszać trójpaki. Niektóre urodziły, a inne się zmyły;) Do lipca macie jeszcze trochę czasu:p ale szybko się to zleci.

A płeć już znacie? Jesteście po pierwszych prenatalnych?
 
Momof229 to i tak się mieści w normie? Norma nie jest do 2,5?
No u mnie jeden chłopiec, a drugie nie wiadomo:) chciałabym córcie, było by po rowno:)
aniaplus wiem już szybko rosną :) chciałabym tylko już czuć te kopniaki takie wyraźne...
Mama płci męskiej 3 muszkieterów jest na razie u Momof229 :)
Ja mam w domu parke, a w brzuchu wiem.o jednym chłopcu a drugie nie pokazało co ma :D
 
Tak niby mieści się w normie ale jednak jest już bliżej górnej granicy. A kiedy czuć pierwsze ruchy ? Niby blizniaki ale jakoś nic nie czuję jeszcze a i brzucha jakiegoś dużego nie mam. Rano to właściwie wygląda normalnie.
 
Tak niby mieści się w normie ale jednak jest już bliżej górnej granicy. A kiedy czuć pierwsze ruchy ? Niby blizniaki ale jakoś nic nie czuję jeszcze a i brzucha jakiegoś dużego nie mam. Rano to właściwie wygląda normalnie.
Nie masz co się martwić na zapas. Czytałam, że kobiety miały dużo ponad normę i dziecko zdrowe. A tu w normie:)
Jedno dziecko ja już czuje te co jest wyzej. Drugiego jeszcze nie. A brzuch mam spory
Może dlatego, że to moja 3 ciaza...
Ale codziennie słucham tętna to wiem, że i to drugie ma się dobrze :)
 
reklama
Do góry