reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ale już duży!:-) :) Pamiętam jak pisałaś że urodziłas. I są podobni.
U mnie dziś była położna. Dziewczynki przybrali za 10 dni po prawie 500 gr. :p
Pieknie! A duzo spadly z wagi po urodzeniu? U Was bylo chyba 400g roznicy miedzy dziewczynkami, dobrze pamietam?

Moi podobni sa jak bracia, ale nie sa jak blizniaki, duzo roznic miedzy nimi. Jutro idziemy na szczepienie to bedzie wazenie i mierzenie. Na moje oko to juz 6kg przekroczyli, ale jestem ciekawa ile naprawde :)
 
reklama
W ciąży mówiły że 400,po urodzeniu okazało się 500. Lenka miała 2680,Paulinka 2170. No i dalej tą różnicą utrzymuje się. Po porodzie stracili po ok.150 gr. Ale teraz pięknie przybierają,chociaż nie karmię już co 3 godziny jak zalecano.
 
W ciąży mówiły że 400,po urodzeniu okazało się 500. Lenka miała 2680,Paulinka 2170. No i dalej tą różnicą utrzymuje się. Po porodzie stracili po ok.150 gr. Ale teraz pięknie przybierają,chociaż nie karmię już co 3 godziny jak zalecano.
Karmisz na żądanie? Jak tak pieknie rosna i nie wolaja jesc, to nie ma co sie martwic :)
A jak sobie radzisz? Wszystko ok? Ktos Ci pomaga przy nich troche, czy wszystko sama, a maz tylko wieczorami?
 
Karmisz na żądanie? Jak tak pieknie rosna i nie wolaja jesc, to nie ma co sie martwic :)
A jak sobie radzisz? Wszystko ok? Ktos Ci pomaga przy nich troche, czy wszystko sama, a maz tylko wieczorami?
Raczej tak. Wychodzi gdzieś co 4 godziny. Ale staram się żeby jedli o jednej porze. Wczoraj w nocy źle spali,bolą im brzuszki trochę, i potem o piątej jak zjadło to spali do 11. I ja z nimi:-) :). Tylko starszego zabrałam do szkoły.
Jak na razie dziewczyny dość grzeczny i dużo pomocy nie potrzebuję. Ale ogólnie mieszkam z tesciami więc jak są głodny o jednej porze to ona też karmi. Ale na długo z nimi nie zostaje, tylko miedzy posilkami na szybko mogę wyjechać do sklepu. Mąż pracuję. I raczej nie ma co na niego liczyć. Bo często idziemy spać jak jego jeszcze nie ma.
 
Aniaplus śliczne Robaczki :)
Tak 2k2o :)
Polak też mam córkę Paulinke :)
Teraz marzy mi się Michalinka, ale mąż kręci nosem. A dla chłopca nie wiem, nie mam zielonego pojęcia jakie imie...
 
Moi chlopcy zaszczepieni. Dzis 3,5msc od porodu maja M 6kg, 59cm; B 5850g 61cm. Poszlam ich zaszczepić sama i zaluje, bo sie darli a dwoch jednocześnie nie dalam rady uspokajac. Ledwo zyje. Dobrze ze po powrocie zasneli i juz 2h spia, a ja moge odsapnac.

@ania_ka87, @zuzik85 a Wy szczepicie dzieciaki?
 
@besos ,U mnie też miał i być Paulina i Michalina,ale mąż nie chciał.
@aniaplus ,no już piękna wagą. Jest co nosić! ;)
 
reklama
@besos ,U mnie też miał i być Paulina i Michalina,ale mąż nie chciał.
@aniaplus ,no już piękna wagą. Jest co nosić! ;)
Oj jest, dlatego kregoslup i ramiona wysiadaja ;)

W ogole to rozmawialam dzis z przyjaciolka z dzieciństwa. Początek ciazy, byla na usg, w 6tc byly trzy pecherzyki, z czego jeden mniejszy od pozostałych, wiec wychodzi na to ze blizniaki lub trojaczki ich czekaja :D
 
Do góry