reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziewczyny kiedy pierwsze ruchy dziecka w ciazy blizniaczej, zczególnie jesli yo kolejna ciaza ? Ja dzis 12t4d i juz 3 dni temu poczulam drgania w podbrzuszu bardzo nisko w okolicy pecherza i dzis tez... mam nadzieje ze to ruchy a nie szyjka czy inne cudo ;/
 
reklama
Dziewczyny kiedy pierwsze ruchy dziecka w ciazy blizniaczej, zczególnie jesli yo kolejna ciaza ? Ja dzis 12t4d i juz 3 dni temu poczulam drgania w podbrzuszu bardzo nisko w okolicy pecherza i dzis tez... mam nadzieje ze to ruchy a nie szyjka czy inne cudo ;/
Ja tym razem poczułam "motylki" w 15 tc a poprzednio dopiero w 19 tc, więc myślę, że to i tak szybko :tak: wcześniej czułam rewolucje w jelitach...:baffled: ale może u Ciebie maluchy są tak ułożone, że już dają osobie znać ;-) ;)

My jutro idziemy na usg i badanie szyjki :happy2: a leci mam 23 tc :biggrin2: brzuch znów mi wypchneło i już naprawdę ciężko się zrobiło a to dopiero połowa...:-p:rolleyes2:
 
Dziewczyny kiedy pierwsze ruchy dziecka w ciazy blizniaczej, zczególnie jesli yo kolejna ciaza ? Ja dzis 12t4d i juz 3 dni temu poczulam drgania w podbrzuszu bardzo nisko w okolicy pecherza i dzis tez... mam nadzieje ze to ruchy a nie szyjka czy inne cudo ;/
Ja też do szczuplych nie należę. Pierwsze ruchy jednego dziecka poczulam w 14tc. A drugiego dopiero po 20.
@lolak Nic się nie wydarzy. Teraz masz tylko siedzieć, jeść no i odpoczywać:) żeby jak najdłużej wytrzymać, a na początku roku to już mogłoby ulżyć i dzieci też już bezpieczne w 37tyg.

No mam nadzieję że tak będzie. Ależ szybko ten czas leci.
 
Dziewczyny kiedy pierwsze ruchy dziecka w ciazy blizniaczej, zczególnie jesli yo kolejna ciaza ? Ja dzis 12t4d i juz 3 dni temu poczulam drgania w podbrzuszu bardzo nisko w okolicy pecherza i dzis tez... mam nadzieje ze to ruchy a nie szyjka czy inne cudo ;/

Ja pierwszy raz poczułam(a przynajmniej wtedy byłam pewna, że to jest to), jak było dokładnie 18+1. Były to takie delikatne pyknięcia w lewym dolnym boku. Na usg okazało się, że to chłopczyk ułożony na tylnej ścianie. Dziewczynkę (na przedniej ścianie) zaczęłam czuć trochę później :) ale jedno, co muszę przyznać... jest to najpiękniejsze uczucie na świecie:):):)
 
reklama
Ja pierwszy raz poczułam(a przynajmniej wtedy byłam pewna, że to jest to), jak było dokładnie 18+1. Były to takie delikatne pyknięcia w lewym dolnym boku. Na usg okazało się, że to chłopczyk ułożony na tylnej ścianie. Dziewczynkę (na przedniej ścianie) zaczęłam czuć trochę później :) ale jedno, co muszę przyznać... jest to najpiękniejsze uczucie na świecie:):):)
To fakt. A jeszcze jak we dwojke zaczynają szalec.Cudowne uczucie. Na pewno będzie tego brakowało .

Kopniak;-) ;)


A teraz w ciągu miesiąca przytyłam tylko dwa kilo;) a w sumie na liczniku +13kg.

Ja już 20
 
Do góry