reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Chyba bym sie bala zostawiac jedno na gorze i leciec z drugim na dol, pozniej tamto na dole samo ma byc tuz przy wejsciu do klatki? Wiem, kazdy radzi sobie jak moze, ale dla mnie to niewyobrażalne. Ja bede do windy na szczęście pakowac, a pozniej "tylko" lub "aż" z parteru znosic. Zazdroszczę w takich sytuacjach jak mieszkacie w domkach i nie musicie myslec o takich sprawach ;)
To zajmowało jej max 3 minuty. Słyszała wszystko, bo była na klatce. Jest domofon. Jakoś sobie musiała radzić.
Ja mieszkam w domu, więc odpadnie mi ten problem. I dylemat :)
 
Dla mnie też.najgorszy był brak snu.. kolki, zęby i choroby. Starsza.nigdy tak nie chorowala. Z zosia w ciągu tych dwoch lat 5 razy w szpitalu z zapaleniem płuc. Tymek.raz w szpitalu ale też chorował w.domu. ogolnie zosia po 1,5 roku zaczęła przesypiac noce i to też nie wszystkie. Teraz.idą 5 i też gorączka, marudzenie itp
 
Dla mnie też.najgorszy był brak snu.. kolki, zęby i choroby. Starsza.nigdy tak nie chorowala. Z zosia w ciągu tych dwoch lat 5 razy w szpitalu z zapaleniem płuc. Tymek.raz w szpitalu ale też chorował w.domu. ogolnie zosia po 1,5 roku zaczęła przesypiac noce i to też nie wszystkie. Teraz.idą 5 i też gorączka, marudzenie itp
O rety [emoji32][emoji32][emoji32]
A oni jakoś wcześniej się urodzili?
 
O rety [emoji32][emoji32][emoji32]
A oni jakoś wcześniej się urodzili?
Tak w 34tc no i mają starsza siostrę która z przedszkola przynosi rozne rzeczy... no i moi od poczatku lubili pojesc i wstaeali max co 2,5h namleko. Zmiana pieluchy, karmienie, polozenie ich znowu spać i zostawalo mi jakies 40 min na drzemkę... całe szczescie czas szybko biegnie. No i znam też duuuzo spiace blizniaki czego wam zycze!
 
Tak w 34tc no i mają starsza siostrę która z przedszkola przynosi rozne rzeczy... no i moi od poczatku lubili pojesc i wstaeali max co 2,5h namleko. Zmiana pieluchy, karmienie, polozenie ich znowu spać i zostawalo mi jakies 40 min na drzemkę... całe szczescie czas szybko biegnie. No i znam też duuuzo spiace blizniaki czego wam zycze!
Oby! Bo nas córka rozpiescila pod kątem pobudek i spania w nocy. Nastawiamy się na armagedon, ale wolę go jednak uniknąć [emoji23]
 
@aniaplus Ty byłaś ostatnio na sterydach. Jak to wyglada? Ile dni byłaś? Czy to są zastrzyki e posladek czy kroplowka?

Dziś na wizycie dostałam skierowanie i jutro mam wstawić sie w szpitalu.
Sterydy to byly w moim przypadku 2 zastrzyki w odstepie 24h. Tylko ze ja dostawalam tez leki na podtrzymanie, wiec bylam w szpitalu dłużej. Z tego co mi gin mowil, to normalnie wyglada to tak, ze przychodzisz do szpitala, robia badania, min crp, bo nie moze byc zadnej infekcji. Jak maja wynik to podaja dawke, za dobe druga, następnego dnia obserwuja jeszcze na ktg jak dzieciaki znosza, czy wszystko ok i na czwarty dzien wypisuja. Czy wszedzie tak to wyglada, nie wiem.
 
reklama
Sterydy to byly w moim przypadku 2 zastrzyki w odstepie 24h. Tylko ze ja dostawalam tez leki na podtrzymanie, wiec bylam w szpitalu dłużej. Z tego co mi gin mowil, to normalnie wyglada to tak, ze przychodzisz do szpitala, robia badania, min crp, bo nie moze byc zadnej infekcji. Jak maja wynik to podaja dawke, za dobe druga, następnego dnia obserwuja jeszcze na ktg jak dzieciaki znosza, czy wszystko ok i na czwarty dzien wypisuja. Czy wszedzie tak to wyglada, nie wiem.
Dziękuję!!!
 
Do góry