reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Wózek to najgorsza rzecz do ogarnięcia przy bliźniakach. Nie ma wyboru. Wszystko brzydkie i ciężkie....

TO prawda,ja byłam załamana jak szukałam wózka bliźniaczego...nie mówiąc już o tym,że w Gorzowie nie ma żadnego sklepu z choćby jednym modelem do obejrzenia na żywo,więc został nam tylko internet...ale znaleźliśmy bebetto i zamówiliśmy w sklepie. O taki:
Link do: bebetto 42 3w1 - Szukaj w Google:
 
reklama
TO prawda,ja byłam załamana jak szukałam wózka bliźniaczego...nie mówiąc już o tym,że w Gorzowie nie ma żadnego sklepu z choćby jednym modelem do obejrzenia na żywo,więc został nam tylko internet...ale znaleźliśmy bebetto i zamówiliśmy w sklepie. O taki:
Link do: bebetto 42 3w1 - Szukaj w Google:

ja mam bebetto 42 tylko kupowalam sama spacerowke dla chlopcow bo to jest tez dla dzieci rok po roku.
 
TO prawda,ja byłam załamana jak szukałam wózka bliźniaczego...nie mówiąc już o tym,że w Gorzowie nie ma żadnego sklepu z choćby jednym modelem do obejrzenia na żywo,więc został nam tylko internet...ale znaleźliśmy bebetto i zamówiliśmy w sklepie. O taki:
Link do: bebetto 42 3w1 - Szukaj w Google:
Znajoma miała chwaliła sobie. Ale lekki to on nie jest i sporo miejsca w bagażniku zabiera. Po roku zmieniła na valko i zadowolona.
 
Znajoma miała chwaliła sobie. Ale lekki to on nie jest i sporo miejsca w bagażniku zabiera. Po roku zmieniła na valko i zadowolona.

no jest ciezki i ciezko sie nim kieruje...
ja doszlam do perfekcji smigajac z nimi wszedzie ale do.pewnych sklepow nie mam po co wchodzic bo nie da rady....
muskuly sobie w rekach wyrobilam od niego :D jest dosc ciezki jak ja w wiekszosci do auta i z auta go co chwile musialam wyciagac to juz w ogole jest zabawa....8-)
 
no jest ciezki i ciezko sie nim kieruje...
ja doszlam do perfekcji smigajac z nimi wszedzie ale do.pewnych sklepow nie mam po co wchodzic bo nie da rady....
muskuly sobie w rekach wyrobilam od niego :D jest dosc ciezki jak ja w wiekszosci do auta i z auta go co chwile musialam wyciagac to juz w ogole jest zabawa....8-)

Moja bratowa miała bebetto i mi się nim rewelacyjnie jeździło:)
ja mieszkam w domku jednorodzinnym więc nie martwie się windą czy nadmiarem schodów,a co do złożonej ramy to spokojnie mieści się w sedanie:) wiadomo,każda z nas ma inny gust i inne doświadczenia:)
 
Tez mielismy w planach galaxy kupic, ale zdecydowalismy sie na reno espace, duzo taniej wyszlo, zalozylismy gaz i poki co jest ok. Nam zalezalo na tym żebym mogla z tylu miedzy dwoma nosidelkami sie zmiescic i w miarę wygodnie siedziec. Zobaczymy jak to bedzie, bo wyjdzie w praniu. Nasz wozek podwojny sie mieści, nawet przy 7 siedzeniach, bo juz przymierzalismy.
 
no jest ciezki i ciezko sie nim kieruje...
ja doszlam do perfekcji smigajac z nimi wszedzie ale do.pewnych sklepow nie mam po co wchodzic bo nie da rady....
muskuly sobie w rekach wyrobilam od niego :D jest dosc ciezki jak ja w wiekszosci do auta i z auta go co chwile musialam wyciagac to juz w ogole jest zabawa....8-)
Ja oglądałam bebetto w sklepach, bo w trzech w ktorych bylam, mieli wlasnie te tylko rozne modele. No kurcze nie przekonalo mnie to jeden za drugim ani jeden pod drugim... Strasznie nieporeczne jak dla mnie. A jak przymierzylam sie do tego uzywanego ktory kupilismy (nie pamietam jaka firma) i on jest z tych obok siebie, to od razu wiedziałam ze to to co chce. Przede wszystkim latwo sie go podbija, a my mamy bardzo wysokie krawezniki w okolicy bloku i sterownosc jest super, tak jak przy pojedynczym.
 
reklama
Ja oglądałam bebetto w sklepach, bo w trzech w ktorych bylam, mieli wlasnie te tylko rozne modele. No kurcze nie przekonalo mnie to jeden za drugim ani jeden pod drugim... Strasznie nieporeczne jak dla mnie. A jak przymierzylam sie do tego uzywanego ktory kupilismy (nie pamietam jaka firma) i on jest z tych obok siebie, to od razu wiedziałam ze to to co chce. Przede wszystkim latwo sie go podbija, a my mamy bardzo wysokie krawezniki w okolicy bloku i sterownosc jest super, tak jak przy pojedynczym.

ja po prawie 2 letnim doswiadczeniu z bebetto postanowilam ze kupie teraz te nosidelka do bebetto, a na wiosne kupie jakas fajna lekka spacerowke porzadna wlasnie jeden obok drugiego :) nie wiem jeszcze co ze Stasiem, chyba go jakimis szelkami do wozka poprzypinam :p i bedzie biegal za wozkiem:p
te spacerowki z bebetto u mnie sa w rozsypce totalnej... a wlasciwie w uzytku sa od 1,5 roku.... tylko ze one tez sa do jakiejs wagi a moi nie dosc ze sie nie mieszcza w nich juz to i waza zdecydowanie za duzo jak na ten wozek 8-)
 
Do góry