reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziewczyny, nie przemeczajcie sie na końcówce. Niech dzieciaczki dotrwaja do bezpiecznego terminu.
Leżeć i nogi zaciskać :)

Tak ciężko leżeć i patrzeć na swoją niemoc,mnie to przeraża. Nawet obiad ciężko mi już zrobić...Na raty gotuję... A z tymi zaciśniętymi nogami to też ciężko bo tak boli miednica,a maluchy się rozpychają, że najwygodniej na narożniku,poduchy pod plecy i z nogami prostopadle :D Ale tak jak mówicie, każdy kolejny tydzień jest na wagę złota. Ile trzeba mieć w sobie siły żeby wytrwać ten cały ból i dyskomfort w takie upały żeby dzieciątka jak najdłużej były w bezpieczne w brzuchu :) :*
 
reklama
Powiedzcie mi czy bralyscie pod koniec żelazo? Mi ginex kazał brać tardyferon,ale mam po nim biegunkę i potworne mdłości:/ od jutra go nie biorę bo funkcjonować się nie da normalnie...
 
Dziewczyny wy świeżo w temacie. Która robiła betę na początku ciąży i jaki wynik miałyscie? Mi dziś beta wyszła 116 i to.moj 29dc i sama nie wiem czy to dużo czy mało?
 
Dziewczyny wy świeżo w temacie. Która robiła betę na początku ciąży i jaki wynik miałyscie? Mi dziś beta wyszła 116 i to.moj 29dc i sama nie wiem czy to dużo czy mało?
Widelki są do 130 więc chyba rośnie prawidłowo. Ale warto powtórzyć za jakiś czas.ja tak robiłam.
 
A co do żelaza ja nie brałam w ciąży miałam.dobra morfologie. Ale dzieci po urodzeniu miały anemie więc może branie żelaza pod koniec ciąży pozwoli dzieciom zrobić zapasy...
 
Bardziej nie zastanawia czy będzie kolejną kumulacja...[emoji12]
Haha no fakt.mi dopiero na drugim usg wyszło drugie jajo;) zaniemowilam do końca dnia po tej wiadomości;) miałam kilka dni różnicy między jednym zagniezdzeniem jaja a drugim. Myślałam że po drugim różowym plamieniu poronie A to właśnie było drugie zagniezdżenie.
 
reklama
Powiedzcie mi czy bralyscie pod koniec żelazo? Mi ginex kazał brać tardyferon,ale mam po nim biegunkę i potworne mdłości:/ od jutra go nie biorę bo funkcjonować się nie da normalnie...
Ja biorę tardyferron od czerwca. Biorę na noc i nie mam żadnych dolegliwości.
A może powiedz, zeby Ci zmienił? Sa przecież inne, moze bedziesz sie lepiej czuć.
[emoji8]
 
Do góry