reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
O rety:p ja początkowo mialam po 8 minut na jedną jak nic się nie działo. Teraz już często piszą się nam skurcze więc leżymy po 15-25 minut ;-)
Hehe, to lepiej jeszcze miala dziewczyna z ktora na sali lezalam. Przyszla polozna rano przed śniadaniem podlaczyc jej ktg i poszla. Zostawila ja tak na poltorej godziny ;( dopiero jak na obchod przyszli to ja odpieli. Ja w międzyczasie cztery razy chodzilam zeby ktos przyszedl do niej i mowili "juz ide" zapis miala taki ze pol podlogi zajal :D
 
ale Ci zazdroszcze ze juz finisz ;)
mi juz jest naprawde ciezko i sie zastanawiam jak bedzie za miesiac ;)
ile dziewczynki waza ?
Ostatnio usg z miarą dziewczynek mialam w 34 tc i ważyły po 2450 g i 2600 g od tamtej pory nie miałam sprawdzane wagi także jestem niesamowicie ciekawa jakie będą duże:-)
Oj domyślam się i nie chce straszyć ale ostatnie 2-3 tygodnie dały mi w kość bardziej niż wymioty przez pierwsze 20 tygodni :p A jak Twoje dzieciaczki ważą??
 
Hehe, to lepiej jeszcze miala dziewczyna z ktora na sali lezalam. Przyszla polozna rano przed śniadaniem podlaczyc jej ktg i poszla. Zostawila ja tak na poltorej godziny ;( dopiero jak na obchod przyszli to ja odpieli. Ja w międzyczasie cztery razy chodzilam zeby ktos przyszedl do niej i mowili "juz ide" zapis miala taki ze pol podlogi zajal :D
O haha no nieźle. Ja bym już chyba sama się odpiela:p
 
Ostatnio usg z miarą dziewczynek mialam w 34 tc i ważyły po 2450 g i 2600 g od tamtej pory nie miałam sprawdzane wagi także jestem niesamowicie ciekawa jakie będą duże:-)
Oj domyślam się i nie chce straszyć ale ostatnie 2-3 tygodnie dały mi w kość bardziej niż wymioty przez pierwsze 20 tygodni :p A jak Twoje dzieciaczki ważą??

31 tydzien +5 dni - 1820g i 1470g
ha ja ani razu nie wymiotowalam wiec w koncu musze odczuc te uroki ciazy blizniaczej....:p
gorzej ze juz starasznie ciezko mi zajmowac sie caly dzien dziecmi....obowiazki typu sprzatanie, zakupy, gotowanie to pikus do opieki nad nimi, przebierania, sadzania na kibelek, karmienia i ciaglych krzykow mama to a mama tamto....:baffled:
 
31 tydzien +5 dni - 1820g i 1470g
ha ja ani razu nie wymiotowalam wiec w koncu musze odczuc te uroki ciazy blizniaczej....:p
gorzej ze juz starasznie ciezko mi zajmowac sie caly dzien dziecmi....obowiazki typu sprzatanie, zakupy, gotowanie to pikus do opieki nad nimi, przebierania, sadzania na kibelek, karmienia i ciaglych krzykow mama to a mama tamto....:baffled:
Domyślam się i podziwiam :-) ja faktycznie już coraz mniej robię a Tu przy dzieciach nie możesz sobie pozwolić na takie lenistwo... ;-) ale wagę dzieciaczki mają bardzo ładną:-)
 
Ostatnio usg z miarą dziewczynek mialam w 34 tc i ważyły po 2450 g i 2600 g od tamtej pory nie miałam sprawdzane wagi także jestem niesamowicie ciekawa jakie będą duże:-)
Oj domyślam się i nie chce straszyć ale ostatnie 2-3 tygodnie dały mi w kość bardziej niż wymioty przez pierwsze 20 tygodni :p A jak Twoje dzieciaczki ważą??

a w ktorym tygodniu masz ta planowana cesarke ? bo moj lekarz mowil mi wczesniej 37-38 tydzien... a teraz nie wiem w sumie jak to wyjdzie... chcialabym jak najdluzej jednak zeby dla swojego dobra byly w brzuchu 8-)
 
reklama
a w ktorym tygodniu masz ta planowana cesarke ? bo moj lekarz mowil mi wczesniej 37-38 tydzien... a teraz nie wiem w sumie jak to wyjdzie... chcialabym jak najdluzej jednak zeby dla swojego dobra byly w brzuchu 8-)
Ale dluzej niz 37-38 to wcale nie znaczy ze dla nich bedzie lepiej. Jesli będą mialy dobra wage to warto juz wtedy te cesarke robic. Po co maja sie gniesc w brzuchu, dla Ciebie to tez obciazenie, bo przeciez same wiemy ze im wiecej do noszenia tym nam trudniej no i ryzyko wzrasta po 38tc blizniaczej.

Ja nie zamierzam odwlekac cc, jak skonczy sie 37 to bede zwarta i gotowa. Ciaza donoszona, dzieci duze, a to komfort i dla mnie i dla nich żeby juz sie nie sciskac :p

Szkoda tylko ze to jeszcze tak dlugo...

Ciekawe co u dziewczyn ktore ostatnio rodzily...
 
Do góry