reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Hej :)
ja juz po polowkowych jestem, caly czas tydzien mlodsze niz z om, wiec jedna 20 tyg. druga 20+4 dni, jedna wazy 337 g a druga 377 g i wielkosciowo jest tylko 10% roznicy miedzy nimi czyli b. dobrze :) wszystko ok. z szyjka tez wiec oprocz tego ze przytylam juz 7 kg to nic mnie nie martwi ;)
No to superowo :)
Ja mam za jakieś 3tyg USG, to wtedy popodglądam sobie swoje dzieciaczki :)
 
My jesteśmy na enfamilu,co ile ci jedzą i jakie porcje mleka? U nas super się sprawdziło to mleko,chociaz na poczatku byliśmy na mleku dla wcześniaków
W nocy same się budzą co 2,5-3-4 h ale w dzień one NIE spiar mi 3-h max 1-2 h i jeść wołają.
No jedzą od 60-90 ml na raz. Nie mam czasu by odpocząć już jestem taka zmeczona. Myślałam, że łatwiej będzie :-/
 
EWELINA to minie, będzie lepiej. Moje mają już ponad półtora roku i wiem że z czasem robi się coraz łatwiej. U mnie na początku dzieci jadły co półtora godziny. W dzień nie chcialy spać i było przez to dużo płaczu bo były wiecznie zmęczone. Początki macierzyństwa wspominam jako wieczne zmęczenie, niemoc i brak wiary w siebie. Teraz wygląda to już zdecydowanie lepiej ☺
 
W nocy same się budzą co 2,5-3-4 h ale w dzień one NIE spiar mi 3-h max 1-2 h i jeść wołają.
No jedzą od 60-90 ml na raz. Nie mam czasu by odpocząć już jestem taka zmeczona. Myślałam, że łatwiej będzie :-/
Moje maja rok,zlecialo tez nie wiadomo kiedy,zobaczysz bedzie lepiej,tez pamiętam początki,bylo ciężko,ale z czasem jest latwiej, no to wydaje mi się że powinny ci się najadac,moje jadły co 3h a w nocy musiałam je wybudzac, bądź silna i życzę powodzenia :)
 
reklama
Do góry