reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Cześć dziewczyny, jestem obecnie w 18 tc, ciąża 1k2o. Chciałabym Was podpytać jaka była/jest u Was różnica w wadze między dzieciaczkami. U mnie na ostatnim usg wyszło 240 jeden bliźniak i 190 gram drugi i wydaje mi się, że te 50 gram różnicy na tym etapie to trochę sporo :( lekarz robiący usg nie widział nic niepokojącego ...
Mam ten sam typ ciazy ale dopiero 14t.
Jutro wizyta.
Mysle ze jak lekarz nie widzi w tym nic zlego to nie ma co sie martwic na zapas. Kiedy masz nastepna wizyte ?
 
reklama
Hej. U mnie w piatek 18 tydz ciąża 2 k 2 o , wg usg z soboty waga jednego 206 g drugie 198 g. Moze w 1 k moze byc wieksza roznica . Mysle ze jak lekarz nie stwierdził nieprawidłowości to nie powinnas sie martwic . Pozdrawiam
Ewa

dzięki, zapytam o to na następnej wizycie na pewno aby spać spokojnie :)

Mam ten sam typ ciazy ale dopiero 14t.
Jutro wizyta.
Mysle ze jak lekarz nie widzi w tym nic zlego to nie ma co sie martwic na zapas. Kiedy masz nastepna wizyte ?

Następna dopiero 21.05, ale to będą połówkowe, więc licze na dokładniejsze pomiary i mam nadzieje, że się troche wyrówna ...
Daj znać po wizycie jak Twoje maluchy rosną :) Znasz już płeć? ja na ostatnim usg się dowiedziałam, że u mnie chłopcy :)
 
dzięki, zapytam o to na następnej wizycie na pewno aby spać spokojnie :)



Następna dopiero 21.05, ale to będą połówkowe, więc licze na dokładniejsze pomiary i mam nadzieje, że się troche wyrówna ...
Daj znać po wizycie jak Twoje maluchy rosną :) Znasz już płeć? ja na ostatnim usg się dowiedziałam, że u mnie chłopcy :)
U mnie niby dziewczynki ale dzisiaj powinnam sie dowiedziec juz tak pewniej wiec moze mnie dzidzie zaskocza :)
A robilas test pappa na tych pierwszych badaniach prenatalnych? Ja sie ciagle zastanawiam czy robic czy nie...
 
U mnie niby dziewczynki ale dzisiaj powinnam sie dowiedziec juz tak pewniej wiec moze mnie dzidzie zaskocza :)
A robilas test pappa na tych pierwszych badaniach prenatalnych? Ja sie ciagle zastanawiam czy robic czy nie...

robiłam i niestety wyszło ryzyko ZD 1:103, zaraz potem zrobiłam nifty i ryzyko wyszło niskie, ale rozważam jeszcze amnio. Tyle, że u mnie jest problem z kościami nosowymi - są małe. Z krwi wyszła podwyższona beta.
Mi lekarz powiedział, że jeśli chodzi o test pappa to są zdania podzielone jeśli chodzi o jego czułość w ciążach bliźniaczych, ale jednocześnie zachęcał do zrobienia...
 
robiłam i niestety wyszło ryzyko ZD 1:103, zaraz potem zrobiłam nifty i ryzyko wyszło niskie, ale rozważam jeszcze amnio. Tyle, że u mnie jest problem z kościami nosowymi - są małe. Z krwi wyszła podwyższona beta.
Mi lekarz powiedział, że jeśli chodzi o test pappa to są zdania podzielone jeśli chodzi o jego czułość w ciążach bliźniaczych, ale jednocześnie zachęcał do zrobienia...
Trzyman kciuki zeby dzieciaczki byly zdrowe !
Ja sie wlasnie boje zrobic te testy... jak wyjda zle to co ja wtedy moge zrobic... nic... tylko ta swiadomosc by byla ze dzieciaczki moga byc chore. Czy sa jakies leczenia ?
 
robiłam i niestety wyszło ryzyko ZD 1:103, zaraz potem zrobiłam nifty i ryzyko wyszło niskie, ale rozważam jeszcze amnio. Tyle, że u mnie jest problem z kościami nosowymi - są małe. Z krwi wyszła podwyższona beta.
Mi lekarz powiedział, że jeśli chodzi o test pappa to są zdania podzielone jeśli chodzi o jego czułość w ciążach bliźniaczych, ale jednocześnie zachęcał do zrobienia...
Trzymam kciuki aby Maleństwa były zdrpwe! [emoji110]
 
Czy któraś z mam karmiła lub karmi dzieci mlekiem enfamil premium ? Bo mi się wydaje ze moje córki się nim nie najadaja ciągle są głodne nie mogę wyjść nawet na spacer bo przed wyjściem im dam i za pół godz awantura bo głodne i muszę wracać :-/
 
reklama
Czy któraś z mam karmiła lub karmi dzieci mlekiem enfamil premium ? Bo mi się wydaje ze moje córki się nim nie najadaja ciągle są głodne nie mogę wyjść nawet na spacer bo przed wyjściem im dam i za pół godz awantura bo głodne i muszę wracać :-/
My jesteśmy na enfamilu,co ile ci jedzą i jakie porcje mleka? U nas super się sprawdziło to mleko,chociaz na poczatku byliśmy na mleku dla wcześniaków
 
Do góry