reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
mozliwe bo blizniaki czuc szybciej :) ja mam niespelna 3 latka i 1,5 rocznego wiec....:D jest ciezki do prowadzenia ale one w ogole sa ciezkie, muskuly mi sie pieknie od niego wyrobily :p ale moje dzieci waza kazdy po 20 kg plus wozek ponad 10 kg wiec pcham ponad 50 kg i trzeba w to sile wlozyc, zwlaszcza ze nie spaceruje alejkami w parku, znacznie czesciej musze poprostu jechac z nimi cos zalatwic czy na zakupy gdzie trzeba wiecej manewrowac ;)
 
Chyba idealny wozek dla mnie jeszcze nie istnieje.... najgorsze jest to ze w poblizu mnie sa wielkie sklepy dzieciece i mnoostwo w nich wozkow ale zadnego dla blizniakow. Tylko na zamowienie i nawet nie ma jak sobie go poprobowac
 
Ja kupiłam baby jogger city select , nie powiem jak sie sprawuje z dziecmi w srodeczku ale zapowiada sie super. Jest zgrabny lekki i niewiarygodnie prosty w obsłudze , ma dobre opinnie. Ja w piatek 17 i nie czuje ruchów ?! Dwa tyg temu usg i bylo wszystko Ok wiec mam nadzieje ze to sprawa indywidualna z odczuwaniem ruchów .
 
Mamusie, jaki wózek?
Jeden obok drugiego, czy jeden za drugim? Plusy, minusy?
TP koniec października, drugie piętro bez windy, poród cc.

Jestem na etapie szukania... i nie mam pojęcia co brać pod uwagę.
Ja jeszcze nie znalazłam idealnego wózka, na jedno dziecko to od dawna wiem co chcę, ale dla dwójeczki? Ciężka sprawa, bo to co mi się podoba nie jest praktyczne. Chcę wózek gdzie dzieci siedzą jeden obok drugiego, bez osobnych gondol, bo będę wehikuł zostawiała na klatce schodowej i tylko składała ramę żeby nie przeszkadzał sąsiadom. No i musi mieć duży kosz na zakupy. A mam już obczajone sklepy, w których spokojnie z wielką landarą się zmieszczę. Osobiście nie podobają mi się wózki jeden za drugim, nie umiem wytłumaczyć dlaczego :) A! Wózek nie może być czarny, rety, jak mi się czarne wózki nie podobają, wszelkiej maści.
Z racji rozsądku szukam na olx tego wózka we w miarę dobrym stanie.
emmaljunga.jpg
I jeszcze ten, ale tu musiałabym sobie go pomacać żeby zobaczyć czy da się tam jakoś miekkię gondolki bezpiecznie umieścić.
Link do: Peg Perego Aria Twin wózek spacerowy dla bliźniąt | Bociek.eu
Tu przemawia też cena, bo nowy nie kosztuje znowu tak dużo.

I jeszcze jedno... 13 tydzien a ja czuje ruchy wlasnie.... tak szybko ? To mozliwe?
Ja ruchy zaczęłam też mniej więcej w tym okresie, ale były one bardzo delikatne i nieregularne. Nasze brzuchy mają jednak dwójkę lokatorów :)
 

Załączniki

  • emmaljunga.jpg
    emmaljunga.jpg
    74,6 KB · Wyświetleń: 79
Ja kupiłam wózek TFK Twinner Twist Duo, ale testowany będzie dopiero w czerwcu . Mi zależało aby zmieścił sie do windy, jego szerokość to 74 cm. Jest bardzo porzadnie wykonany, szybko nauczyłam sie go składać. Konstrukcja jest aluminiowa przez co jest lekka, równiez gondole mało ważą. Ķoła są pompowane i fajnie się nimi skręca, mam nadzieje że wózek będzie idealny na dłuższe wycieczki. Niestety z tego co zauważyłam to wózki dla bliźniaków nie są tak ładne jak te pojedyncze i wybor jest słaby
 
A nie masz czegos takiego ze to dziecko z tylu ma jakby troche mniejsza widocznosc na otoczenie?
I jak ci sie go prowadzi ? Patrzalam na ten model tez wlasnie. Ja jestem bardzo drobna i dla mnie priorytet to wygodny zreczny i latwy w prowadzeniu wozek. W ogole nie wyobrazam sobie jak to bedzie bo mam jeszcze dwulatka w domu za ktorym bedzie trzeba tez biegac a synek jest taki ze w wozku juz nie usiadzie i koniec.
I jeszcze jedno... 13 tydzien a ja czuje ruchy wlasnie.... tak szybko ? To mozliwe?
Ja pierwsze ruchy poczulam w 14 tyg slabe i dosc rzadko ale byly :tak: a temat wozka dla mnie ciezki bo jestem niezdecydowana i szczeze to jakos weny mie mam na jakiekolwiek zakupy jeszcze a czas ucieka i to szybko:oo: Moze zaczne od zrobienia listy to mnie jakos zmotywuje:confused: milego dnia
 
reklama
Do góry