reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Cześć dziewczyny, widzę, że forum tętni życiem, super:) gratuluję wszystkim nowym mamusiom podwójnego szczęścia, a za te w trzypakach trzymam kciuki, żeby dotrwały jak najdłużej:)
@adunnnia90 , @Necia0 śliczne te Wasze dzieciaczki:) moje też niedawno skończyły cztery miesiace. Mysle, że radzimy sobie całkiem nieźle;) wiadomo, że bywają cięższe chwile, ale z czasem jest ich coraz mniej. Podziwiam Ciebie Necia za ogarnięcie czworki, to jest dopiero wyczyn :D u mnie też Oliwka niejadek, Olek przegonił ja o kilogram, a urodzili sie z różnica 100 g. Niestety mamy za sobą pobyt w szpitalu, miała biegunkę z pasmami krwi, ale na szczęście okazalo się, że to alergia ( uczulał ja specjalny hydrolizat dla alergikow, więc ma silną alergię na mleko krowie).do tego ma azs, męczy się ta moja córeczka ale jest coraz lepiej. Teraz zaczynamy rozszerzać dietę, mamy za sobą marchewke i dynię. Niżej wklejam zdjecie z naszego spacerku.
U nas dzieciaki od początku śpia w swoim pokoju w osobnych łóżeczkach i bardzo to sobie chwale. Zwłaszcza że to dwie wiercipietki więc balabym się kłaść ich do jednego.
Zakładanie cewnika mialam już po znieczuleniu, więc nic nie czulam. A kołatanie serca to rzecz normalna przy ciąży bliźniaczej, nasze serducha w ciąży mają znacznie więcej roboty.
Fajnie znowu tu zjarzec, brakowało mi tego:)
 

Załączniki

  • 20180412-151123.jpg
    20180412-151123.jpg
    526,8 KB · Wyświetleń: 95
Ostatnia edycja:
reklama
@Alina1987 co za rozkoszniaki :) i widzę że już przeadziłaś ich w spacerówki, właśnie się zastanawiam czy Antosia też już nie wrzucić. Zosia jednak musi jeszcze poczekać bo trochę mała więc dziwnie by wyglądała nie mówiąc już o tym że raczej wygodniej by jej nie było. I tak ostatnio zaczepił mnie Pani pytając jaka różnica między dziećmi ;) zrobiłam wielkie oczy bo może ona i wyglada na młodszą ale Antoś na rocznika to chyba niekoniecznie, więc nie wiem jak niby miałabym to zrobić ;)
A i też już za sobą mamy dynię i ziemniaka mimo cyca, ale to tylko dlatego że przez to żelazo dzieciaki wcale się nie załatwiały, więc kazano nam wprowadzić.
 
Do góry