reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Ewelina trzymamy kciuki :)
Cewnik powinni Ci założyć dopiero po znieczeniu, a wtedy już nie będziesz go czuła. Znieczulenie nie boli, to chwilowe nieprzyjemne wkłucie i po krzyku. Towarzyszący Ci stres jest normalny i wszystko przejdzie jak wyciągną pierwszego dzidziusia :)
 
U mnie pięciolatek prędzej zrozumie, że ja się źle czuję niż szesnastolatek. Najgorsze jest to, że podwórko mamy pod domem, a ta małą/duża bestia nie chce z małym iść na dwór... Ja za miesiąc nie wiem czy dam radę tak rześko z 3 piętra złazić, na dwór doczłapać, a potem znowu na 3 piętro się wdrapać, bez windy :D Ale my mamy musimy dać radę :)

ja też na 3 bez windy, dlatego wpadłam na pomysł by kupić nosidełko dla bliźniaków ;)
A tak naprawdę podsunęła mi ta myśl inna mama bliźniąt i sprawdziło się rewelacyjnie, zwłaszcza że ze spaceru zawsze wracam z zakupami. Uniknęłam dzięki temu schodzenia i wchodzenia po 3 razy. Niestety dzieciak i robią się już za ciężkie dla mnie i będę musiała wymyślić coś innego.
 
To jest chyba przy bliźniętach najtrudniejsze, kwestia logistyki i zaopatrzenia :D Dopóki nie zaczną same wchodzić po schodach trzeba jakoś ogarnąć całość. A zakupy najcięższe zawsze mogę zwalić na starszych domowników, a co :)
 
Dziewczyny czy Wam też serce tak szybko pracuje?? Moje wali tak szybko i intensywnie,że mma wrażenie jakby je słyszała... :/ to normalne czy raczej powinnam.to skontrolować u jakiegoś lekarza?
 
Dziewczyny czy Wam też serce tak szybko pracuje?? Moje wali tak szybko i intensywnie,że mma wrażenie jakby je słyszała... :/ to normalne czy raczej powinnam.to skontrolować u jakiegoś lekarza?
Też tak mam, szczególnie kiedy coś robię. Ja sobie przez to ciśnieniomierz kupiłam, ale jak mi tak pikawa wali to ciśnienie jest ok, tylko puls wysoki.
 
Cudni sa[emoji7] pamiętam jak niedawno porownywalysmy brzuszki, wagę maluchów po wizytach a oni już 4 miesiące skończyli. Podziwiam Cie bo mając mała dwojeczke nie wyobrażam sobie ogarniać 4[emoji33]

To prawda :)
no właśnie a jak dziś ważą Twoje dzieciaczki? bo mi się wydaje że ta moja Zosia to taki krasnoludek. Nie wiem co prawda ile teraz waży, ale miesiąc temu na wizycie niecałe 4200g, za to Atos ostatnio 5600g, więc sporo do przodu przed siostrą. teraz idziemy pod koniec kwietnia na szczepienie to się dowiem. Moja mała nadal 2 pieluchy nosi i dopiero wchodzimy w 62 rozmiar.
 
reklama
To prawda :)
no właśnie a jak dziś ważą Twoje dzieciaczki? bo mi się wydaje że ta moja Zosia to taki krasnoludek. Nie wiem co prawda ile teraz waży, ale miesiąc temu na wizycie niecałe 4200g, za to Atos ostatnio 5600g, więc sporo do przodu przed siostrą. teraz idziemy pod koniec kwietnia na szczepienie to się dowiem. Moja mała nadal 2 pieluchy nosi i dopiero wchodzimy w 62 rozmiar.
Ojej to maluchy. Nam niektóre 68 już za male[emoji33] tydzień temu na szczepieniu Oliwia miała 67cm i 6500. A ur się to miała 3010. A Filip tydzień temu miał 68 i 7100 a ur się to miał 2730 więc przerosł siostrę ale jemu bardzo mleczko smakuje a Oliwia taki niejadek.
 
Do góry