reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

E W E L I N A Jak mam kundelka , krzyżówka Ogara polskiego :) mając 2 dzieci powiem że on to chyba ma najmniejszy wpływ na ich choroby prędzej żłobek, przedszkole, szkoła ... małe dzieci mały kłopot. Mam jeszcze papuge i świnkę morską i rybki ;) Zwierzaki to się pewnie dopiero później u was pojawią.
 
reklama
Hej :) sorry,ze się nie odzywałam,ale moje bliźniaki niestety pochłaniają cały moj czas a jak mam chwile tylko to wskakuje pod kołdrę. Dopiero teraz trochę po 2 tyg zaczyna coś lepiej iść,bo wczesniej to maskara. Nie wiedziałam,ze to takie trudne to wszystko. Ale mam nadzieje,ze będzie lepiej z każdym dniem.
Gratuluje @ariska i @Necia0 i inne mamusie jeśli przeozylam i życze powodzenia tym z Was,które wkrótce się rozpakuja :)
@Mea1989 odniosę się tylko do laktatora,ze ja to sobie ręcznego nie wyobrażam,ale może tobie nie będzie potrzebny,osobiście jednak polecam elektryczny na dwie piersi,moje małe piją z piersi i z butelki,odciąganie nawet tym elektrycznym jest męczące tak siedzieć i trzymać a co dopiero jakby tak manualnym machać.
 
Hej dziewczyny;) Dziś muszę nadrobić zaległości i sprawdzić co u Was, bo ostatnio tak dostaje w kość, że nie mam kiedy tu wejść. U nas wszystko dobrze i nie wiem dlaczego trzymają nas ciągle w szpitalu. Chcieli mnie wypisać, a dziewczynki zostawić, ale nie dałam się:realmad: Nie musiały być w inkubatorach, oddychaly samodzielnie, żółtaczki nie mają, jedzą jak małe wyglodniałe smoki i są bardzo chęne do piersi w dodatku już przybrały na wadze. Bo oni mają procedurę związaną z wczesniakami - masakra. Najgorsze są noce, bo w dzień dzielnie wszystko ogarniamy z mężem i nie ma żadnego problemu. W nocy zostajemy same i czasami jest ciężko po tylu już slabo przespanych nocach - wyglądam jak zombiak :D
Ale powiem Wam, że stwierdziliśmy z mężem, że nigdy nie byliśmy tak szczesliwi jak teraz kiedy mamy te słodkie, łakome i rozwrzeszczane czasami bobasy:):):) Kocham nad życie :) Tak bardzo czekamy na wyjście do domu a czas jakby stał w tym szpitalu w miejscu:o
Życzę Wam wszystkim powodzenia i żeby wszystkie nasze historie ciążowe dobrze się skończyły :)
Gratulacje,a rodziłas naturalnie czy sn ?
 
Co tu tak cicho :) Dziewczyny szpitalne co u was jak się czujecie? Necia, Ariska, Ola jak sie czujecie, jak dzieciaki , kiedy do domku? Zaczęłam 30 tc i robię na necie zakupy. Pytanko mam bo do tej pory nie był mi potrzebny laktator elektryczny , mialam ręczny zwyczajny . Który polecacie ?
Polecam zdecydowanie elektryczny najlepiej medela swing maxi!
 
@Marti92 fajnie, że znalazłaś chwilkę, aby napisać nam kilka słów co u Ciebie :) U mnie jeszcze tydzień, dwa i też przekonam się co to znaczy opieka nad bliźniakami.
Co do laktatora u mnie w torbie do porodu czeka już Lansinoh elektryczny na dwie piersi - dużo tańszy od Medeli, a z tego co pisały mamy bliźniaków to podobno równie dobry ;)
Cena nowej Medeli jest jednak trochę przerażająca.
Powodzenia w dalszej opiece nad córeczkami. Niech macierzyństwo daje Ci dużo radości, a dziewczynki niech chowają się zdrowo :-*
 
Dziewczyny, coś cicho na naszym forum ostatnio, czyżby wszystkie mamy na terminie zaczęły rodzić ;)?
Ciekawe jak tam @Alina1987 - w czwartek rano miała mieć CC. Chyba opieka nad dzieciaczkami całkowicie ją pochłonęła, mam nadzieję, że wszystko u Ciebie w porządku Alina :)?
 
Witamy Kochane ciocie, które były wielkim wsparciem dla mamy w trakcie ciąży- urodzeni w czwartek Aleksander, godz 9:07, waga 3070 i 51 cm oraz Oliwia, godz. 9:08, waga 2970 i 52 cm. Jestem w nich totalnie zakochana.dostalam je juz od razu na sali pooperacyjnej, są zdrowe i są ewenementem w szpitalu- nie pamiętają tu tak dużych bliźniąt:)
Mi jest troszkę ciężko, ale cały czas mąż jest ze mną i dużo pomaga. Dzisiaj miałam mega kryzys, ale już powoli dochodzę do siebie. Moje Skarby są od początku na piersi, od dzisiaj dokarmiam trochę mm żeby na wadze nie traciły. Jak wszystko dalej będzie ok być może w poniedziałek wracamy razem do domu. Jestem przeszczęśliwa:) :) :)
PART_1512829559445.jpeg
 

Załączniki

  • PART_1512829559445.jpeg
    PART_1512829559445.jpeg
    118,3 KB · Wyświetleń: 541
reklama
Dziewczyny, coś cicho na naszym forum ostatnio, czyżby wszystkie mamy na terminie zaczęły rodzić ;)?
Ciekawe jak tam @Alina1987 - w czwartek rano miała mieć CC. Chyba opieka nad dzieciaczkami całkowicie ją pochłonęła, mam nadzieję, że wszystko u Ciebie w porządku Alina :)?
Spokojnie ja jeszcze jestem na nogach [emoji4] od wczoraj wzięłam się za porządki świąteczne bo była polozna o stwierdziła że mogę sprzątać, nawet okna umyć a tak poza tym odliczam dni do środy i do spotkania z Oliwia i Filipem [emoji7]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry