reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

A powiedzcie mi jeszcze bo według usg dziś mam 29,6 tc (liczone termin porodu pośrodku pomiędzy jedną a druga miesiaczka) bo u mnie było tak dziwnie że według tego co ja uznalam za ostatnia miesiączke która sobie zapisałam dzieci były za duże, a wedlug wczesniejszej za małe... Ale na usg w opisie przy każdym dziecku oddzielnie mam że chłopczyk według badania jest o 10 dni starszy, od swojej siostry czy to możliwe?
 
reklama
A powiedzcie mi jeszcze bo według usg dziś mam 29,6 tc (liczone termin porodu pośrodku pomiędzy jedną a druga miesiaczka) bo u mnie było tak dziwnie że według tego co ja uznalam za ostatnia miesiączke która sobie zapisałam dzieci były za duże, a wedlug wczesniejszej za małe... Ale na usg w opisie przy każdym dziecku oddzielnie mam że chłopczyk według badania jest o 10 dni starszy, od swojej siostry czy to możliwe?

Ja po ostatnim usg mam napisane przy chlopczyku 29+0, przy małej 27+1, więc możliwe :) to są przybliżone wyliczenia z wielkości, program pewnie sam liczy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A powiedzcie mi jeszcze bo według usg dziś mam 29,6 tc (liczone termin porodu pośrodku pomiędzy jedną a druga miesiaczka) bo u mnie było tak dziwnie że według tego co ja uznalam za ostatnia miesiączke która sobie zapisałam dzieci były za duże, a wedlug wczesniejszej za małe... Ale na usg w opisie przy każdym dziecku oddzielnie mam że chłopczyk według badania jest o 10 dni starszy, od swojej siostry czy to możliwe?
Ja mam,ze jedna jest o 5 dni strasza od drugiej:D
 
Cześć dziewczyny , jestem tu nowa. Od jakiegoś czasu śledzę wasze forum i cieszę się, że jest miejsce gdzie można podzielić się podobnymi obserwacjami i obawami dotyczącymi ciąży bliźniaczej. Jestem obecnie w 3 ciąży dwujajowej , duosmówkowej w 20 tygodniu. Nie znam płci dzieci bo chcę mieć niespodziankę ;) Najważniejsze żeby były zdrowe. Mam już dwie córki 10 i 6 lat. Ta ciąża i jej dolegliwości jest całkiem inna od pojedynczych, więc pomimo doświadczenia przeżywam ją strasznie. Mam nadzieję że mogę do Was dołączyć? Pozdrawiam wszystkie przyszłe twinsowe mamy .

Witaj w naszym gronie :) widzę że mamy dzieciaki w tym samym wieku i będziesz też mama szalonej 4 ;)
Ja wytrzymałam tylko przy 1 dziecku do końca żeby nie poznać płci i przyznam że było super podczas porodu bo wszyscy czekaliśmy z niecierpliowscia, mimo że przeczucia były :) przy kolejnych już byłam zbyt ciekawska, zresztą dzieciaki chyba nawet bardziej niż ja i co usg podpytywaly ;)
Życzę książkowej ciąży :)
 
Z tymi terminami to u mnie też rozbieżności są. Zawsze wychodziło z USG że dziewczynka jest3-4 dni starsza, a ostatnio wyszło że chłopak nadgonil i mają ten sam dzień:) a termin z miesiączki mam na 27 grudnia (dziś mam 29+6) i to się na pewno zgadza, bo miałam inseminację, więc łatwo to u mnie dokładnie wyliczyć. Ale według USG ostatnio wyszedł termin na 12 grudnia, tak dzieciaki rosną:)
 
reklama
Do góry