reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Liliann witam, jestem , podczytuje, ale nie mam glowy do pisania.
ja caly czas o jednym jak my sobie poradzimy. Teraz jestem na etapie zalamki o kase, ech...
wszyscy mi zazdroszcza blizniaczej ciazy, okazuje sie ze to super, ze kazda by chciala (no dobra nie kazda, ale spora czesc kolezanek mnie zaskoczyla)
hmmmmm
wy tez tak macie?
 
Niczka, ja wlasnie sama siebie zadziwiam, bo jakos wogole nie martwie sie o to jak to bedzie po urodzeniu malych...A raczej powinnam, bo juz teraz zyjemy z zeszytem w dloni i podliczamy w nim wydatki z miesiaca na miesiac... Kasa idzie nam co do grosza na najpotrzebniejsze rzeczy tylko, a przy dodatkowej dwojce dzieci to juz sama nie wiem skad dodatkowe pieniadze wezmiemy...:baffled: Ale wiesz co, ja na prawde nie potrafie sie jeszcze tym martwic! nie wiem, moze jeszcze za wczesnie na to, a moze dlatego ze lekarz tak mnie nastawil, ze moze sie cos stac, ze ciaza mocno zagrozona itp. Czekam na ta wizyte (juz w ten czwartek w koncu) i caly czas zadreczam sie myslami, czy wszystko bedzie dobrze, i czy dalej beda DWA groszki :confused: I moze dlatego nie potrafie jeszcze sie martwic przyszloscia. Ty tez sie juz tak nie zadreczaj, to nic nie da, a przeciez wiesz ze teraz stres niewskazany;-) Moze staraj sie wiecej pozytywow dostrzegac, a moze po prostu sprobuj przeprogramowac sie na myslenie "wszystko bedzie bobrze". Bo na pewno bedzie!
 
dziewczyny, pieniazki sie znajda, musza, zycie idzie do przodu i sie czas nie zatrzyma, poradzicie sobie, musicie, nie ma innego wyjscia :) wiec nie martwcie sie :)
 
Hej kobitki! Ale tu cisza... Ja mam w czwartek wizyte i juz sie nie moge doczekac,choc strasznie sie boje czy wszystko bedzie ok...:sorry2: Mam pytanko - jak tak Wasze brzuszki, tzn. czy rosna, a jesli tak to kiedy zaczely? Ja bardzo schudlam w pasie, talia mi sie zrobila, i wogloe plaska jak deska jestem :blink: No i niepokoi mnie to, bo "pojedyncze" mamuski na majowkach juz pisza jak to im brzuchy powypychalo i ich zdjecia nawet wklejaja, a ja z blizniakami i kompletnie nic tam nie widze... 9 tc3d u mnie, hmmm... powinno byc juz cos widac?? Pozdrowionka
 
Witam jestem tutaj nowa. Jestem w 6tyg ciazy blizniaczej. Wiecej bede wiedziec po 14 pazdziernika bo mam termin u gina wiec napisze co i jak. POZDRAWIAM SERDECZNIE
 
Witaj Aniulitka! :-):-) Fajnie ze do nas dolaczylas, zagladaj i pisz czesciej :tak::-) Ja mam wizyte juz jutro i chyba z nerwow nie bede dzis w nocy spala:sorry2: Pozdrowionka dla wszystkich "trojpakow";-):-)
 
To juz tutaj zadna mamuska nie zaglada?:-( Ja w czwartek bylam na wizycie i cala jestem w skowronkach, bo okazalo sie ze wszystko jest w porzadku, krwiak znikl, dzieciaczki rosna jak na drozdzach i okazalo sie ze jednak sa dwie owodnie a nie jedna :-):-):-) Marzylam by to wszystko wlasnie tak bylo i moje marzenia sie spelnily:-).
Napiszcie co tam u Was slychac!!!!!!!!!
 
LILIann super wiesci! ale sie ciesze!
U mnie ostatnie dni byly pod znakiem mdlosci i zyganek, ostatnie 2 dni rozwolnienie (przepraszam ze tak otwarcie), do tego bol brzuch (pewnie od tych spotkan bliskiego stopnia z kibelkiem)
ech........
na ale poza tym to bylam na panienskim i weselu i troszke spobie potanczylam
co do pozostalych dolegliwosci ciazowych to bola mnie piersi, bardzo

ciekawa jestem kiedy poczujemy piersze ruchy dzieci?

Aniulitka witaj
 
reklama
Kochane mamy - finansowo jest trochę wydatków ale idzie sobie poradzić. U nas pracuje mój mąż - kokosów nie zarabia (jest żołnierzem zawodowym) - i w pięcioro musimy utrzymać się z jego pensji...
Jeżlei chodzi o mdłości to podobno w ciąży mnogiej są silniejsze niż w pojedynczej,niestety - też przez to przeszłam - minęło dopiero w 5-tym miesiącu.
LILIann - pozytywne wieści - zapewne bedziesz spokojniejsza... dobrze...
Pierwsze ruchy maluszków poczułam w 18 tygodniu - i przestały kopać dopiero przy porodzie...:-D:-D:-D
Pozdrawiam serdecznie
 
Do góry