reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ja byłam dziś w pracy, dla odmiany do pomocy wzięłam teściową. Pracuję w firmie sprzątającej biura różne, i teraz po powrocie znowu zauważyłam lekkie plamienie. :(
 
reklama
Ja mam wizytę u ginekolog w poniedziałek po południu w końcu wiec się dowiem co i jak,bo tej położnej to już mam dość i jej mam ochotę ta filiżankę na głowie rozbić.
Dzięki dziewczyny @Necia0 staram się odpoczywać , tak leżę od rana i nie mogę już o_O @Shamel a co do magnezu to właśnie wiem i jej mówię czy mogę brać na to,ja biorę z witaminami i mi położna powiedziała,ze nie mam nie brać. :no::growl:
I jak tu się nie stresować :(

Tak w ramach pocieszenia powiem Ci że ja od samego początku mam bardzo twardy i napięty brzuch nawet przez tydzień od 9-10tc byłam na obserwacji w szpitalu.
Nie dość że brzuch twardy to jeszcze od początku męczą mnie skurczowe bóle brzucha na początku tak co najmniej do 12tc regularnie brałam nospę 2x1 i drugi rozkurczowy spasmolina 3x1 oprócz tego spore dawki magnezu 3x2 i co nadal jeszcze czasem mnie tak brzuch boli teraz właśnie od kilku dni zawsze od rana do mniej więcej południa zmagam się z takim bólem ale nie jest on na tyle silny żebym musiała coś wziąć ale troszkę mi to dokucza... Jestem 25tc...
Teraz już pani doktor nawet nie zwraca uwagi na mój twardy brzuch bo stwierdziła że tak jest od początku i nic złego się nie dzieje szyjka długa, zamknięta, dzieci rosną prawidłowo...
 
Ja juz po. Dziewczyny waza obie po 2360 g a dlugosc jedna 46 i 48. Wczoraj po cesarce dostalam je na moment aby dac im buziaczka i zabrali. Potem jak byl mąż to dostalam na sale na jakąś godz. I od tej pory nie widzialam z drugiej strony to nie mam sily na nic.
Kochana gratulacje ogromne[emoji7] [emoji7] Teraz odpoczywaj sobie, bo potem bedzie zajecie[emoji4] A długo zostaniecie w szpitalu?
 
Ja juz po. Dziewczyny waza obie po 2360 g a dlugosc jedna 46 i 48. Wczoraj po cesarce dostalam je na moment aby dac im buziaczka i zabrali. Potem jak byl mąż to dostalam na sale na jakąś godz. I od tej pory nie widzialam z drugiej strony to nie mam sily na nic.
Wielkie gratulacje :) Bardzo się cieszę, że wszystko się udało :) Brawo :)
 
Ja juz po. Dziewczyny waza obie po 2360 g a dlugosc jedna 46 i 48. Wczoraj po cesarce dostalam je na moment aby dac im buziaczka i zabrali. Potem jak byl mąż to dostalam na sale na jakąś godz. I od tej pory nie widzialam z drugiej strony to nie mam sily na nic.

Gratuluje :) a dzieci sa pod obserwacja czy czemu zabrali?
 
Ja juz po. Dziewczyny waza obie po 2360 g a dlugosc jedna 46 i 48. Wczoraj po cesarce dostalam je na moment aby dac im buziaczka i zabrali. Potem jak byl mąż to dostalam na sale na jakąś godz. I od tej pory nie widzialam z drugiej strony to nie mam sily na nic.
Oliwe gratulacje! Będziesz miała czas dla dziewczyn. Teraz odpoczywaj i nabierają sił. Ą w jakim stanie dziewczyny?i jak się Ty czujesz? Ja odliczam dni a boję się ogromnie....gratuluje jeszcze Raz!

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja juz po. Dziewczyny waza obie po 2360 g a dlugosc jedna 46 i 48. Wczoraj po cesarce dostalam je na moment aby dac im buziaczka i zabrali. Potem jak byl mąż to dostalam na sale na jakąś godz. I od tej pory nie widzialam z drugiej strony to nie mam sily na nic.
Wspaniałe, gratuluję :) najważniejsze że wszystko dobrze :) życzę w takim razie szybkiego powrotu do sił, a jak już troszkę dojdziesz do siebie to napisz chociaż krótko jak tam wszystko i podeślij zdjęcia dziewczynek :)
 
Do góry