reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dzień dobry dziewczyny :) jak u was dziś ? My jemy śniadanie i o 12 do dentysty:/ ukruszyła się chyba plomba i muszę naprawić dziurkę :D mamy się dobrze,ale stres,bo pierwszy raz tu w Szwecji do dentysty :errr:
@Oska305 Wcześnie zaczęłaś czuć ruchy maleństw :-D ja 19 tydz i zaczynam czuć a tez czasem nie jestem pewna czy to to.Ciezko rozróżnić pierwsza ciąża to nie wiedziałam kiszki mi grają marsza czy dziewczynki hehe.
Ja tez chudzielec,a co do łożyska to ja mam jedno na przodzie a drugie z tylu i mi powiedzieli ze jest ok.
A co do twardniejącego brzucha ja wczoraj w nocy nie mogłam normalnie taki napiety i twardy,ale dziś jest lepiej,nie przejmuj się,mi powiedzieli ze to nic złego,ze dzieci rosną teraz i odpoczywać kiedy można.
Miłego dnia dla Was :)
 
reklama
Cześć dziewczyny:-) Miło mi Was poznać. Dopiero dziś dołączyłam do forum. Moja ciąża bliźniacza ma 17 tyg i 3 dni ( dwukosmówkowa i dwuowodniowa) Jeszcze nie znam płci. Powiem Wam, że też mam takie ekscesy z brzuchem. To nie jest ból, ale momentami brzuch staje się napięty, czuje taki ucisk i mam wrażenie, że ktoś mi grzebie w brzuchu:-) Te objawy dotyczą podbrzusza. Jak się najem i ogólnie wieczorami cały brzuch robi się bardziej napięty. Na ostatniej wizycie pytałam lekarza o to nieprzyjemne uczucie w podbrzuszu i powiedział, że to rozciągająca się macica, ale ja i tak się niepokoję.Prawie ciągle mam takie uczucie ciężkości. Czy czujecie coś podobnego?
 
Hej Wam
dawno mnie nie było ale humor beznadziejny. W szpitalu jestem juz 17 dni... można oszalec. A tyle jeszcze przede mną. We wtorek dziewczynki miały ponad 1800... dziś 32+1 każą czekać z cc do 37 tyg a to tak daleko :(
 
Cześć dziewczyny:-) Miło mi Was poznać. Dopiero dziś dołączyłam do forum. Moja ciąża bliźniacza ma 17 tyg i 3 dni ( dwukosmówkowa i dwuowodniowa) Jeszcze nie znam płci. Powiem Wam, że też mam takie ekscesy z brzuchem. To nie jest ból, ale momentami brzuch staje się napięty, czuje taki ucisk i mam wrażenie, że ktoś mi grzebie w brzuchu:-) Te objawy dotyczą podbrzusza. Jak się najem i ogólnie wieczorami cały brzuch robi się bardziej napięty. Na ostatniej wizycie pytałam lekarza o to nieprzyjemne uczucie w podbrzuszu i powiedział, że to rozciągająca się macica, ale ja i tak się niepokoję.Prawie ciągle mam takie uczucie ciężkości. Czy czujecie coś podobnego?
Też mam to uczucie napięcia. Zawsze w takich momentach siadam i odpoczywam. I faszeruję się magnezem. Lekarz kazał mi też brać no spę, więc co rano biorę jedna. Dużo odpoczywaj, a już najlepiej to na leżąco.

A tak w ogóle to ogromne gratulacje i witaj wśród nas[emoji7] [emoji7] [emoji9]
 
Hej Wam
dawno mnie nie było ale humor beznadziejny. W szpitalu jestem juz 17 dni... można oszalec. A tyle jeszcze przede mną. We wtorek dziewczynki miały ponad 1800... dziś 32+1 każą czekać z cc do 37 tyg a to tak daleko :(
Wytrwałości ja na razie w domu , u mnie też 32+1.Będzie dobrze.A dlaczego leżysz w szpitalu? czy sterydy Ci podali wrazie wu na płucka dla dzieci? Ja w poniedziałek idę na USG piersi bo jeszcze tego brakowało , wykryłam sobie guzka , a jestem obciążona genetycznie :(
 
Też mam to uczucie napięcia. Zawsze w takich momentach siadam i odpoczywam. I faszeruję się magnezem. Lekarz kazał mi też brać no spę, więc co rano biorę jedna. Dużo odpoczywaj, a już najlepiej to na leżąco.

A tak w ogóle to ogromne gratulacje i witaj wśród nas[emoji7] [emoji7] [emoji9]

Nie jest lekko co?:-) Zniosę wszystko tylko ten niepokój o dzieci jest najgorszy. Widzę, że im więcej leżę, tym mniej jest to dokuczliwe.Mi też lekarz zalecił magnez.Trzymaj się cieplutko i odpoczywaj:-* Myślę, że gdyby coś nam groziło to lekarze by zareagowali.
 
Hej Wam
dawno mnie nie było ale humor beznadziejny. W szpitalu jestem juz 17 dni... można oszalec. A tyle jeszcze przede mną. We wtorek dziewczynki miały ponad 1800... dziś 32+1 każą czekać z cc do 37 tyg a to tak daleko :(

Pewnie jest Ci ciężko, ale wytrzymasz i już niedługo przytulisz swoje skarby:-) Jako przyszłe mamy bliźniaków jesteśmy w pewnym sensie wyjątkowe i ta wyjątkowość kosztuje nas dużo wytrwałości:-) Jesteś już tak daleko. Chciałabym być w 32 tygodniu, bo to prawie meta!:-) Ja dopiero 3 dni temu skonczylam 17 tygodni i dopiero zaczyna się dziać;-)
 
Hej Wam
dawno mnie nie było ale humor beznadziejny. W szpitalu jestem juz 17 dni... można oszalec. A tyle jeszcze przede mną. We wtorek dziewczynki miały ponad 1800... dziś 32+1 każą czekać z cc do 37 tyg a to tak daleko :(
I tak długo masz leżeć w szpitalu? No to masakra. Ale z drugiej strony tak lepiej niż gdyby coś miało się dziać z dziećmi. Pamiętaj, że tu jesteśmy i pisz, gdy Ci źle
 
reklama
Hej dziewczyny, jestem na tym forum nowa, u mnie 17tyg, mam pytanie do was jak radzicie sobie ze spaniem, czy lekarz zalecał spać na lewym boku? jak śpie na boku to mam wrażenie że jest nacisk na jednego z bliźniaków, przewaznie śpie na plecach, jak to wygląda u was?
 
Do góry