reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

1499712237-aaaaaa.png
 
reklama
Super, ze wizyty udane :)
Chcialabym byc juz tak daleko jak Wy [emoji7]

Ilu jajowe macie dzieciaczki?
Chlopaki, dziewczyny, para? Ciekawa jestem jak to u Was jest.

Zastanawiam sie czy sprawdzi sie u mnie przeczucie. Poprzednio dalabym sobie reke uciac, ze chlopak. Teraz jakos czuje dziewczynki.

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Super, ze wizyty udane :)
Chcialabym byc juz tak daleko jak Wy [emoji7]

Ilu jajowe macie dzieciaczki?
Chlopaki, dziewczyny, para? Ciekawa jestem jak to u Was jest.

Zastanawiam sie czy sprawdzi sie u mnie przeczucie. Poprzednio dalabym sobie reke uciac, ze chlopak. Teraz jakos czuje dziewczynki.

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
U mnie jednojajowe i będę dziewczynki [emoji2]

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Mamusie!
Wpisuję się chwilowo w ten wątek (mam nadzieję, że na dłużej) i postanowiłam przyłączyć się do dyskusji. Wczoraj miałam 1 USG (to 3 ciąża, pozostała dwojka ma już 3.5 i 8.5 lat), 5 tydzień, 2 pęcherzyki, ale nierówne. 2 dni niby tylko między nimi, ale lekarz kazał się do myśli o bliźniakach nie przyzwyczajać. Ta ciąża to była niespodzianka, ale nie zmienia to faktu, że obu groszkom kibicuję. Jak u Was wyszły wczesne USG?
U nas nie widać nic na razie poza pęcherzykami.. a ja szaleję z niepewność i obawy o maluchy...
IMG_20170710_203946.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20170710_203946.jpg
    IMG_20170710_203946.jpg
    215,2 KB · Wyświetleń: 2 573
Cześć Mamusie!
Wpisuję się chwilowo w ten wątek (mam nadzieję, że na dłużej) i postanowiłam przyłączyć się do dyskusji. Wczoraj miałam 1 USG (to 3 ciąża, pozostała dwojka ma już 3.5 i 8.5 lat), 5 tydzień, 2 pęcherzyki, ale nierówne. 2 dni niby tylko między nimi, ale lekarz kazał się do myśli o bliźniakach nie przyzwyczajać. Ta ciąża to była niespodzianka, ale nie zmienia to faktu, że obu groszkom kibicuję. Jak u Was wyszły wczesne USG?
U nas nie widać nic na razie poza pęcherzykami.. a ja szaleję z niepewność i obawy o maluchy...
Zobacz załącznik 814251
Ja mam dwujajową parkę. Na pierwszym usg też widziałam tylko pęcherzyki i trzy dni różnicy. Tydzień później słyszałam już oba serduszka. A różnica kilku dni była już do końca. Teraz te pechyrzyki mają 10miesięcy

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Sathis czesc :)
U mnie na USG 6tc+1 jeden dzidzius zabawil sie w chowanego bo widac bylo tylko jednego [emoji23]

Pecherzyki moga byc nierowne bo np. drugie jajeczko zostalo zaplodnione pozniej i dzidzius jest mlodszy od pierwszego.
Mam nadzieje, ze niedlugo zobaczysz 2 pikajace serducha :)

Bylam wczoraj na USG. 2cm maja Babelki [emoji7][emoji7] rosna rowno, nadal idealnie z OM [emoji173]️[emoji173]️ matko jaki piekny widok [emoji173]️[emoji173]️ kolejne USG mam 20-ego juz w szpitalu na oddziale prenatalnym i wizyte mam u lekarza co bedzie prowadzil ciaze. Nie moge sie doczekac ale i stresa mam [emoji33]

Moj niemaz to sie smieje, ze takie maluchy a juz tyle zamieszania wokol nich [emoji23] i w sumie prawda. Jeszcze sie nie urodzily a juz cale zycie kreci sie wokol nich :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Sathis czesc :)
U mnie na USG 6tc+1 jeden dzidzius zabawil sie w chowanego bo widac bylo tylko jednego [emoji23]

Pecherzyki moga byc nierowne bo np. drugie jajeczko zostalo zaplodnione pozniej i dzidzius jest mlodszy od pierwszego.
Mam nadzieje, ze niedlugo zobaczysz 2 pikajace serducha :)

Bylam wczoraj na USG. 2cm maja Babelki [emoji7][emoji7] rosna rowno, nadal idealnie z OM [emoji173]️[emoji173]️ matko jaki piekny widok [emoji173]️[emoji173]️ kolejne USG mam 20-ego juz w szpitalu na oddziale prenatalnym i wizyte mam u lekarza co bedzie prowadzil ciaze. Nie moge sie doczekac ale i stresa mam [emoji33]

Moj niemaz to sie smieje, ze takie maluchy a juz tyle zamieszania wokol nich [emoji23] i w sumie prawda. Jeszcze sie nie urodzily a juz cale zycie kreci sie wokol nich :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Oj tak. Te pierwsze chwile są najwspanialsze i już na zawsze zostają w pamięci. Z czasem człowiek przyzwyczaja się do tej myśli, ale radość i tak ogromna. Teraz te dwie Kropki to cały nasz świat. I coś czuje, że każda z Was też tak ma[emoji7]
Cieszę się z dobrych wiesci[emoji11]
 
Cześć Mamusie!
Wpisuję się chwilowo w ten wątek (mam nadzieję, że na dłużej) i postanowiłam przyłączyć się do dyskusji. Wczoraj miałam 1 USG (to 3 ciąża, pozostała dwojka ma już 3.5 i 8.5 lat), 5 tydzień, 2 pęcherzyki, ale nierówne. 2 dni niby tylko między nimi, ale lekarz kazał się do myśli o bliźniakach nie przyzwyczajać. Ta ciąża to była niespodzianka, ale nie zmienia to faktu, że obu groszkom kibicuję. Jak u Was wyszły wczesne USG?
U nas nie widać nic na razie poza pęcherzykami.. a ja szaleję z niepewność i obawy o maluchy...
Zobacz załącznik 814251
U mnie w chyba równo 5 tyg Maluchy miały po 0.72 i 0.82 cm, czyli spora różnica, a zostały oba[emoji7] Nie martw się na zapas. Owszem zdarzają się przypadki, że gdzieś po drodze jedna Kropeczka znika, ale nikt nie powiedział, ze tak będzie u Ciebie. Trzymam kciuki[emoji7] [emoji7]
 
reklama
Do góry