reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
No niestety monitory dla 2ki drogo. Musielismy je kupic bo szpital wymagal. Szarpnelo po kieszeni.
My kupowalismy tylko wozek i to uzwany nie jest super piekny ale jezdzi. Mam abdor duo. No i 1 lozeczko. Bo jedno mielsmy po starszej corce.
Robic wprawke od zera to wspolczuje wydatkow.
 
No właśnie jedno dziecko to można sobie pozwolić na więcej,a przy dwójce już człowiek patrzy oszczędniej,chociaż jak.trzeba to trzeba,ale wiadomo że przy dwójce więcej wydatków, chociaż dziewczyny jeden plus 500+ dostaniemy hehe

Napisane na ST26i w aplikacji Forum BabyBoom
 
No zalezy kto jak woli. Zeby przyoszczedzic mozna kupic uzywane ciuszki, wozek, lozeczka a nawet monitory oddechu.
 
Noo .. drogo od podstaw.. wiadomo będę patrzeć za używanymi np lozeczkami może coś się trafi niedrogo,może wózek?? Ehh jeszcze remont .. szczerze czarno to widzę..
Hehe 500+ owszem najpierw Trzeba urodzic [emoji14]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie chcialam jeden za drugim bo nie dosc ze tego z tylu nie widac to jeszcze malo miejsca. Ja mam obok siebie. I jest jakdla mnie ok
 
reklama
Lozeczko z materacem kupilam za 50zl na olx. Wozek za 400zl. Bujaczek za 50zl. Tylko monitory nowe. Ubranka poki co po corce.
Po sklepach i chodnikach poruszam sie bez problemu.
Mialam taki aparacik do sluchania tt. Jak dla mnie przydatne. Jak sie nie ruszali to tt sluchalam i wiedzialam ze jest ok
 
Do góry