reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej ja dziś dostałam skierowanie ale nie chce leżeć i umówiłam się, że kładę się 23go a 24 cesarka. :blink: Tydzień robienia w gacie :rofl2: do tego tak jak wy zgaga, siku co chwile a pachwiny tak mnie bolą, że wloke nogi za sobą, nie daje rady chodzic to jest najgorsze
Unię zgaga nie ma albo bardzo rzadko. Chodzić mogę. Ogólnie dobrze się czuje.
Nie chce jeszcze rodzić ale prawo się zmieniło i lipa. Mus to mus.

Dziś dziwnie śpiąca jestem. Też tak macie?

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jutro idę na wizytę. Tematów do omówienia sporo bo to moja pierwsza wizyta od wyjścia ze szpitala.
Ciekawa jestem czy szyjka trzyma. W szpitalu mówili ciągle o rozwarciu na 1,5, a na wypisie ani słowem...
Temat porodu do omówienia. Póki co czuję się świetnie, brzuch ponoć mały jak na bliźniaki, ale zgaga czasem masakryczna. Pod koniec dnia poruszam się z gracją wieloryba. ;)

k8sad Koniecznie chcą rozwiązać ciąże w 37 tygodniu, nawet jak dwuowodniowa? Ja w szpitalu widziałam dziewczynę z gigantycznym brzuchem w 39 tyg. Ciekawa jestem czy wszyscy teraz zgodnie z zaleceniami rozwiązują ciąże. Za 2 dni będziesz tulić swoje maluchy :D

Ewciakowa Dobra decyzja. Po wizycie w szpitalu wiem, że chcę tam wrócić tylko na poród. Żadnego nieuzasadnionego leżenia wcześniej.
 
Ja jutro idę na wizytę. Tematów do omówienia sporo bo to moja pierwsza wizyta od wyjścia ze szpitala.
Ciekawa jestem czy szyjka trzyma. W szpitalu mówili ciągle o rozwarciu na 1,5, a na wypisie ani słowem...
Temat porodu do omówienia. Póki co czuję się świetnie, brzuch ponoć mały jak na bliźniaki, ale zgaga czasem masakryczna. Pod koniec dnia poruszam się z gracją wieloryba. ;)

k8sad Koniecznie chcą rozwiązać ciąże w 37 tygodniu, nawet jak dwuowodniowa? Ja w szpitalu widziałam dziewczynę z gigantycznym brzuchem w 39 tyg. Ciekawa jestem czy wszyscy teraz zgodnie z zaleceniami rozwiązują ciąże. Za 2 dni będziesz tulić swoje maluchy :D

Ewciakowa Dobra decyzja. Po wizycie w szpitalu wiem, że chcę tam wrócić tylko na poród. Żadnego nieuzasadnionego leżenia wcześniej.
Od czerwca jest inne prawo. Jak w czwartek się nie uda to piątek ostateczny termin.

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
eh biedne my jesteśmy w tych 3pakach z tymi naszymi dolegliwościami :( pocieszam się, że wszystko jest do przeżycia i jeszcze troszkę i kazda z nas będzie tulić swoje maleństwa w ramionach i wtedy zapomnimy o tych niedogodnościach ostatnich kilku miesięcy :)

Oj, jeszcze wspomnisz z tęsknota te czasy, kiedy dzieci siedziały w brzuchu :-D
 
Ja też usłyszałam że max 38 tydz bliźniaki. Ja już do porodu chyba nie usne, trochę w dzień ale noc to przekleństwo już nie mam pojęcia czemu tak się dzieje.W piątek podpisujemy umowę na krew i sznur pepowinowy.
 
Dziewczyny help!
Pólpasiec oczny - miała z Was któraś? Obecnie 35 tc ciaza 2k2o... boję się o Dzieci przy porodzie...
Lekarz uspokaja, że jakby dostały to leczą objawów 10 dni... Ale to tak boli :(

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie na wizycie nic nie rozmawialiśmy o terminie wywoływania porodu. Czyli póki co mam trwać i nierozpakowywac się.
K8sad u Ciebie cisza więc mam nadzieje że masz już przy dobie zdrowe i duże dzieciaczki.
 
Do góry