reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
U moich przy niecałych 300 g było widać różnice ale moi to mniejsze byli - 2650 syn i 2360 córka a tera to już 7.9kg i 7.1kg .
A jak się czujesz?
 
Nie spać zwiedzać tyle mi zostało :confused2: a pachwiny to mnie tak bolą że można tylko płakać :hmm::hmm::hmm: do czwartku jeszcze fiu fiu
 
Nie wiem czy u mnie się coś zaczyna czy poprostu będzie tak ciężko, ale miejsca dzisiaj sobie znaleźć nie mogę. Na lewym i prawym boku leżeć nie mogę bo miażdżę dzieci. Na plecach ciężko z oddechem. Ciekawi mnie dzisiejsza noc. Ewciakowa chyba dołączam do bezsennej nocy.
 
Eh współczuję Wam dziewczyny :( u mnie wczesniej też było trochę kiepskich nocy. Obecnie chociaż nie daję rady zasnąć wcześniej niż 1,2 to na szczęście udaje mi sie przespać kilka godzin z przeważnie tylko jedną pobudką.
 
reklama
Moje dzisiejsze samopoczucie skłoniło mnie do ostatecznego zapakowania torby do szpitala. Mąż troche zestresowany :)

Jeszcze półtora tygodnia dla dzieci bym poprosiła, by dobić do 36t.
 
Do góry