reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Lekarze chyba sami nie wiedzą czego chcą ode mnie... wiem, ze opiekę będą miały bardzo dobrą dzieci ale coś nie koniecznie tu z opieką jeszcze matki która nosi dziecko w brzuchu.
Ja jestem 31+3 waga 1420 gram.
 
reklama
Hej dziewczyny

Ja jutro zamykam 35 tydzien, maluchy maja po 2000 gram i 2400gram nie moge uwierzyc ze dotrzymalam do tego czasu, przy ciaglych skurczach i dwoch krwotokach.
Dziewczyny dacie rade ja tez mialam chwile zle w tej ciazy i chwile zalamki, ale byle do przodu.
Anitka ja tez cierpialam na nieustanne skurcze przedwczesne, teraz tez nie jest super ale ale juz sie tym tak nie martwie i moje maluchy tez byly z mala masa do 32 tygodnia a ostatnio ruszyla ich waga i to sporo.
Gdzies przeczytalam ze na przybor masy maluchow jest jedzenie winogron i orzechow, nie wiem czy to to faktycznie pomoglo ale ostatnio jadlam sporo winogron i orzechow.
 
Ok więc w czwartek dostawa orzechow i winogrona!!! Ja się nie poddaje walczę o każdy dzień tylko, że Ci lekarze mają jakiś dziwny stosunek do ciągnięcia tej ciąży, a jeden,cymbal to powiedział, ze jak dla niego moglibysmy już kończyć w 32 tc...
 
Marluna Twój przykład dodaje mi sił. Też zacznę jeść orzechy ;) winogrona to może umiarkowanie, ale orzechy czemu nie.
Anitka a gdzie leżysz?
 
Hej dziewczyny

Ja jutro zamykam 35 tydzien, maluchy maja po 2000 gram i 2400gram nie moge uwierzyc ze dotrzymalam do tego czasu, przy ciaglych skurczach i dwoch krwotokach.
Dziewczyny dacie rade ja tez mialam chwile zle w tej ciazy i chwile zalamki, ale byle do przodu.
Anitka ja tez cierpialam na nieustanne skurcze przedwczesne, teraz tez nie jest super ale ale juz sie tym tak nie martwie i moje maluchy tez byly z mala masa do 32 tygodnia a ostatnio ruszyla ich waga i to sporo.
Gdzies przeczytalam ze na przybor masy maluchow jest jedzenie winogron i orzechow, nie wiem czy to to faktycznie pomoglo ale ostatnio jadlam sporo winogron i orzechow.
Ja z kolei na przyrost wagi maluchów jadłam duzo białka - piersi z indyka i kurczaka, nabial etc. Nie wiem czy pomogło, ale w 36+3 maluchy miały 2390 i 2790
Dodam, ze od 30tc do samego porodu leżałam w szpitalu a w domu został niespełna 5-letni syn. Ze zgryzoty schudłam początkowo 3kg, potem jednak zaczęłam jesc.
Takze dziewczyny - trzymam za Was kciuki! Leżeć, jeść i się nie denerwować.
 
Jak noc u Was? Milka, lepiej?
Wczoraj dziewczyna ode mnie z sali pojechała rodzić, w 34 tc, druga wychodzi, więc pewnie nam kogoś nowego przywiozą.
 
Hej u mnie spokojniej jeszcze leci ale mniej i nawet mniej czwrwone. Ale można by powiedzieć że krwi troszkę straciłam i jestem strasznie osłabiona spać mi się chce zmęczona jestem, pewnie znowu anemia mi się powiększy... :(
To się ciesz bo ja dalej sama :(

A jak u reszty ? :)
 
reklama
Do góry