reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Gratulacje @patuska !!! Życzę zdrówka dla Ciebie i maluszków i wytrwałości. Niech dziewczyny szybko dochodzą do sił!!!
A mleka z dnia na dzień będziesz miała coraz więcej!!! Tylko musisz trochę o to powalczyć z laktatorem.
 
Patuska wszystkiego dobrego.

A ja znów ponarzekam. Boli mnie miednica tak jakby do porodu się przygotowywała. Też tak macie?
Ciąża mnoga mi się nie podoba :( Tylko pod górkę. Przy poprzednich to jakaś mordęga.
 
Patuska gratulacje! Wszystko będzie dobrze.
Ja z was chyba najdłużej donosze bo jutro zaczynam 38 tydzień i nic. Cały dzień latalam po schodach i skurczy jak nie byli tak nie ma.Przedwczoraj w nocy 2 dziewczyny urodziły bliźniaki sn więc już mogę zapomnieć o cc bo tylko ciągle słyszę jak to super im poszło i że można. Jednej maluchy ważyly ponad 3 kilo każde.
 
Patuska gratulacje! Wszystko będzie dobrze.
Ja z was chyba najdłużej donosze bo jutro zaczynam 38 tydzień i nic. Cały dzień latalam po schodach i skurczy jak nie byli tak nie ma.Przedwczoraj w nocy 2 dziewczyny urodziły bliźniaki sn więc już mogę zapomnieć o cc bo tylko ciągle słyszę jak to super im poszło i że można. Jednej maluchy ważyly ponad 3 kilo każde.

ty w szpitalu jesteś?
 
Patuska gratulacje! Dużo zdrówka dla Ciebie i dziewczynek.
Super, że dziewczynki w tak dobrej kondycji. U nas z bottalem do roku czasu chodziliśmy na kontrole, także oby na kontrolach się zakończyło.
Mleka, szczególnie siary na początku nie trzeba dużo, powalcz laktatorem, a za chwilę będziesz mieć problem z nawałem mleka. I tego Tobie życzę.
 
reklama
k8sad, ja na początku ciazy ok 8 tygodnia praktycznie do 13 mialam ciągłe bóle brzucha... Ostatnio znowu bolaly mnie więzadła (pewnie się rozciągają), generalnie caly czas odczuwam cos nieprzyjemnego. Dzisiaj mam wizytę a po każdej boli mnie strasznie brzuch, nie mówiąc o tym, ze sie zawsze stresuje :(
 
Do góry