reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziewczyny błagam pomóżcie ! mam ciąże jednokosmówkową dwuowodniowa i dziś zadzowniła do mnie moja doktorka ze była na szkoleniu i mówili o ciążach bliźniaczych głównie o tym że teraz powiny być monitorowane od 26 tygodnia ciązy ja jestem w 30 i powiedziała mi że powinnam zgłosić się już do szpitala. Tylko że ja naprawdę nie chcę tyle czasu tam leżeć i powiedziała mi również ze decyzja należy do mnie. A ja niewiem co mam robić :( :(

Moja ciaza była dwujajowa, dwuowodniowa. Lezalam w szpitalu od 31tc ale dlatego, ze były ku temu powody.
Jeśli lekarz ci tak radzi to bym się polozyla. Szpital wcale nie taki straszny. JA bardzo milo wspominam miesięczny pobyt na patologii.
 
reklama
Sila może wyczne i są ale co lekarz, to inne podejście. Ja byłam w takiej ciąży i w szpitalu przez całą ciążę nie byłam na szczęście . Moja lekarka nawet nie wspomniała o takiej możliwości czy konieczności. Fakt, że moja ciąża przebiegała bardzo spokojnie.
 
Sila,decyzja nalezy do Ciebie,przemysl to:)

Dziewczyny napiszcie tylko szczerze,bo troche sie martwie:( Jestem w 15tyg.1dniu ciazy jednokosmowkowej dwuowodniowej.Lezalam na boku i syn 3letni biegl z kuchni do pokoju i wpadl na mnie,uderzajac mnie w brzucho:( Wiem,ze maluszki sa chronione przez lozysko i plyn owodniowy,ale sie martwie ze cos moglo sie stac:(

W poniedzialek mam wizyte u swojej gin.
 
No to teraz ja :) mam ma imie Marta. Jestem w 13t6d ciazy blizniaczej i jesli dobrze zrozumialam (mieszkam w uk) jest to ciaza dwukosmowkowa, dwuowodniowa. Oczywiscie mam mnostwo obaw ale wierze ze bedzie dobrze. Czy sa tutaj dziewczyny z uk ktore moglyby mi powiedziec jak wyglada opieka medyczna ciazy blizniaczej?? Jak czesto sa robione usg?? W pierwszej ciazy nie moglam narzekac na opieke. Bardzo bylam zadowolona. Pozdrawiam was z krainy deszczowcow :)
 
Cysiunia ja jestem z uk ja mialam jednokosmowkowa ale przydwu robia scan co miesiac o ile sie nic nie dzieje powinnas byc pod opieka położnej od bliźniąt a pierwsze mialas sn? Raczej dadzą ci wybor czy bedzie Cc czy sn w twoim przypadku jezeli dzieci beda dobrze ułożone mzesz urodzić naturalnie zreszta położna wszystko ci wytłumaczy
 
Mama290 dziekuje za odpowiedz. Pierwsza ciaza skonczyla sie cesarka i teraz jak rozmawialam z polozna juz po usg to powiedziala ze na pewno bedzie cesarka. Zreszta jak dowiedzialam sie ze to blizniaki to porodu sn nie biore pod uwage. 10 grudnia mam wizyte w szpitalu (podobno z usg) i mam nadzieje ze dowiem sie wiecej szczegolow. Trzymajcie sie cieplo
 
Nadchodzą pierwsze święta mamasprzeda.pl dlatego chcemy świętować je w sposób szczególny i podarować coś od siebie innym dlatego zapraszamy wszystkich do zakupu na mamasprzeda.pl Fotogadżetów ze zdjęciem waszych maluszków. Dochód z tej akcji przeznaczymy dla dzieci, którym wsparcie na święta jest szczególnie potrzebne, przekażemy je Fundacji Dobrej Woli, która prowadzi ośrodek rehabilitacyjny dla dzieci.


Zapraszmy na Świąteczny Bazarek
MamaSprzeda.pl - Świąteczny Bazarek / Moje Pierwsze Święta


Dla starszych dzieci gadzety z napisem "Wesołych Świąt" ... naprawde fajnie jest na Boze narodzenie zrobic cos dobrego dla innych, którym troche mniej się w życiu poszcześciło.


1897909_380687202107117_3000868947318714483_n.jpg
 
reklama
Moja ciąża,to druga(córka 7lat), teraz bliźnięta-para 24 tydzień, po malutku leci czas.Dziewczynka 540g,chłopiec 470 g,zobaczymy jak później będzie na USG.Koleżanki mnie straszą,ze tez będę musiała się położyć w późniejszym terminie,zobaczymy.Martyna SN 3640 g,co do tego porodu to nie mam pojęcia,naradzie ułożenie glowkowe i miednicowe.
 
Ostatnia edycja:
Do góry