reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
hej:)
Justysia007 to pewnie ja tak pod koniec wrzesnia musze sie juz szykowac-to i tak byłoby fajnie do 36tyg ich donosic.musimy myslec pozytywnie:)ja jestem strasznym tchórzem jak widze igłe,nogi mi sie uginaja.nie wiem jak trzeba bedzie lezec w szpitalu wczesniej jak to bedzie...ale jakos to musi byc przeciez.oby z maluszkami było wszystko dobrze...co ile chodzisz na wizyty,na kazdej masz usg?ty juz wiesz co to znaczy porod,jak zajmowac sie nimowlakiem..ja nie mam bladego pojecia.a myslisz moze o szkole rodzenia?rozmawiałas z lekarzem moze?

pozdrawiam i milej nocki
 
Witajcie
Dopiero co udalo mi sie wlaczyc neta przez caly dzien cos szwankowal
GASTONE gratuluje dziewczynek
A co do badan moczu to u mnie wykryli paciorkowca gr. B ale jestem juz po antybiotykach wiec mam nadzieje ze pozbylam sie tego paskudztwa
 
Dzień dobry wszystkim :)
Wiecie co stawy mnie przez kilka dni strasznie bolaly, moze to od tego mi tak to CRP podskoczylo?
alex2339- u mnie tez ost wykryli paciorkowca B, a powiedz jakie antybiotyki Ci podawali? Mi tylko daja dopochwowo gynalgin ale nie pomaga..
 
Ja tu w Irlandi dostalam CLONAMOX ale nie wiem czy pomoglo 10.06 mam wizyte w szpitalu i znowu mi beda mocz pobierac wiec wtedy dopiero sie dowiem ale mam nadzieje ze bedzie ok
 
Witam mamusie.Akosua ma dzis swoj wielki dzien.Ale jej zazdroszcze.
Apropo dziewczynek to mojego znajomego syn mieszka w Holandii i tez mielimiec dwie dziewusie.Nakupowali ciuszkow,wszystkie podwojne oczywiscie.Przyszedl dzien porodu i niespodzianka.Dziewczynki mialy ogonki hihihi Czasem zycie bywa przewrotne hihi Ale byc moze te ciuszki trafia teraz do mnie hihih
 
No ja tez bym chciala juz miec te brzdace przy sobie, wiedziec ze wszystko z nimi ok :) ale juz 30 tyd wiec zleci szybciutko :) mam nadzieje ze mi maluchy nie zrobia psikusa bo juz sie nastawilam na parke :) gastone to chociaz skorzystasz z tych ciuszkow chyba ze Tobie tez maluchy zrobia niespodzianke.. hehe
 
No wiesz,ja juz troche zglupialam,ale mysle ze dwoch chlopakow przynajmniej nie bedzie.Ale przyznam ze sie zdziwilam teraz bo ja tez strasznie sie nastawilam na parke..Dla chlopaka ciuszki mam,neutralnych tez mnostwo,zaczelam kupowac cos dla dziewczynek,a jak sie okaze ze bedzie tlko jedna bedzie miala troche podwojnych i juz.Wiec nie jest zle.
Malusia zrob sobie suwaczek.Mi do 30 jeszcze chwilke brakuje a potem juz z gorki hehe a moze raczej chyba pod gorke?
Z wielkim brzuchem! Jak bym byla chudzielcem to pewnie juz z 20 na plusie bym miala,a ze jestem duza to przybylo zaledwie 4 kilo.Ale lekarz powiedzial ze wszystko w porzadku,ze organizm wie co robi.Ja sie tam ciesze bo zgubilam prawie 12,teraz przytylam 4 wiec ciagle waze mniej niz przed ciaza.Wiec jest git..co nie oznacza ze ciezko mi nie jest.Od kilku nocy oddychac nie moge,ech..my potrojne mamy narzekamy,narzekamy ale mamy prawo!no!
 
gastone- probowalam sobie zrobic ten suwaczek ale cos mi nie wychodzi :/ nie wiem cos zle robie. Oj wcale nie tak z gorki bo jest coraz ciezej.. Mi tez strasznie ciezko sie oddycha, ledwo moge sie z lozka wyczlapac, a przekrecic sie z boku na bok to dopiero wyzwanie. Jejku tylko 4 kg przytylas, Ty to masz dobrze, mi juz 15 przybylo, ale bardziej od wagi wkurzaja mnie rozstepy, na piersiach to juz jest masakra :/
 
reklama
Czesc ciezaroweczki.
Ja po wizycie: chlopaki rosna, trudno bylo ich pomierzyc, ale waza mniej wiecej 2100 i 2400 gr i jednak mnie potna... Simone jest troche za wysoko i nie chca ryzykowac... Mam zaplanowane cc miedzy 7-11.06, 03.06 dowiem sie dokladnej daty, bo mam miec wszystkie badania przed zabiegiem...
Ciekawe czy Akosua juz urodzila?
 
Do góry