reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
to dobrze że moje nie odbiegają od normy;) może lekarze tak się dziwili dlatego ze mam mały brzuszek i 7 kg do przodu...
Spotkałam na spacerku mame z bliźniakami:) miała wózek implast, mówiła że jest fajny ale wtedy gdy dzieci są małe, pożniej jest mało miejsca. Chciałam kupic własnie ten ale teraz sie zastanawiam....Które wózki jeden obok drugiego są warte polecenia????? co myslicie o Tako?
 
to dobrze że moje nie odbiegają od normy;) może lekarze tak się dziwili dlatego ze mam mały brzuszek i 7 kg do przodu...
Spotkałam na spacerku mame z bliźniakami:) miała wózek implast, mówiła że jest fajny ale wtedy gdy dzieci są małe, pożniej jest mało miejsca. Chciałam kupic własnie ten ale teraz sie zastanawiam....Które wózki jeden obok drugiego są warte polecenia????? co myslicie o Tako?


Witaj Iza8:)
co do wozkow to sami mielismy duzy dylemat z wyborem do czasu gdy znajoma znajomej miala wozek typu tako za 100zl i mamy kolubryne w domku ale szkoda bylo nie wziac..podobno i tak dzieci maja tam zaraz malo miejsca i nie ma co inwestowac w taki wozek..pozniej kupimy fajna spacerowke jeden za drugim a zwazywszy na ceny to warto kupic teraz uzywke zeby pozniej jakis lepszy.
Co do tako to o jaki model pytasz?
bo tako classic dla blizniakow jest ciezki, nie ma kol skretnych i dzieciaki poki male to ok ale pozniej sie podobno nie mieszcza..
a jest jeszcze tako jumper duo i jest bardzo podobny do implastu ale znowu ten sam problem bo malo miejsca...ja radze uzywke na te pierwsze pol roku

 
Ostatnia edycja:
A ja sie przypominam,gdzie zdjecia waszych brzuszkow????
Co do wozka to nie za bardzo moge sie wypowiedziec,jednak ja wole wozki jeden za drugim.Dopiero parasolke kupie pozniej obok siebie silver crosa.
 
Hej. a ja po wizycie.. w pon beda mi zakladac pessar polozniczy.. musialam dzis zamowic, jutro mi przyjdzie, troche to drogie- 170zl, ale chociaz bede miala pewnosc ze maluchy za wczesnie nie wyskocza ;) miala to ktoras z Was? albo wiecie cos o tym? Ogolnie to kazala mi duzo lezec, bo brzuszek mam twardy i to praktycznie caly czas. W 38tyg da mi skierowanie do szpitala a w 39tyg(oczywiscie jak dotrwam) bede miec cesarke..
Co do wozkow, to ja kupilam gleboko spacerowy emaljunga.. troche ciezki i nie ma kol obrotowych.. uzywany, tanio sie trafil. i podobno dobre sa te wozki, ale to juz wyjdzie w praktyce :)
 
witajcie:)

czasem tu zagdlama do was....

trzyma kicuki za wasze ciaze i bobaski podwojne...:)

co do wagi to mysle ze nie ma co sie za bardzo przjeowac jak ja sie urodizlam wraz z siorka to aj wazylam 2760g a siorka 3100g w 39tc. a teraz jestem duza "groba" baba eheheh

Pozdrawiam:*
 
Wczoraj byalm u gina:-)Moje dziewczynki waza/33 tydzien/ rowno po 2000 gr :-D Moj gin powiedzial,ze to sa jego najpiekniejsze blizniaki-zadnych klopotow,zdrowe,rowniutkie:-D26 maja ide juz ustalic termin cesarki.Powiedzial,ze nie pozniej jak w pierwszym tygodniu czerwca....Juz nie mam sily chodzic,tak mi brzuch ciazy...A tu jeszcze bite 3 tygodnie :szok:Toz one dobija prawie do 3 kg :-)Z jednej strony super,bo beda ladniutkie i nie beda musialy byc w inkubatorach ze wzgledu na niska wage urodzeniowa...
 
reklama
Hej mamusie.... poczytuje was czasami i czasami sie odzywam.... :)

wczoraj zdecydowalam sie na wozek typu jeden za drugim i to abc Zoom bo najbardziej mi odpowiada....
moje maulszki niespokojne wierca sie i stukaja nawzajem :) smieszne uczucie ruszajacego sie brzucha jeszcze mnie nie spotkalo ale pewnie juz wkrotce :)

pozdrawiam
 
Do góry