reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Hey! Dziewczyny mam na imię Ania i jestem w ciąży bliźniaczej. Już od paru dni śledze wasze forum i dzisiaj tez postanowiłam napisac. Jestem w 26tc5d. Moja maleństwa mają po 693g i 870g. Bardzo sie denerwuje ich wagą. Czy taka różnica jest normalna? Ogólnie czuje się dobrze, gin pozwoliła mi jeszcze 2 tyg zostac w domu, by zaliczyc semestr a póżniej mam iśc do szpitala;( Napiszcie prosze co tam u was? Pozdrowienia
Witaj Ania :)
Roznica nie jest duza, poza tym to tylko prawdopodobna waga, a nie dokladna. Jedno z dzieciatek moglo napic sie wiecej wod plodowych, przez co obwod brzuszka moze byc wiekszy i tym samym waga...
Dlaczego masz isc do szpitala?
Opowiedz nam cos o sobie?
 
reklama
Hey! Jest to ciąża dwukosmówkowa - dwuowodniowa. Niestety nie znam jeszcze płci dzieci bo nie chcą sie pokazac;) Mam isc do szpitala na załozenie szwów. Gin pozwoliła zostac mi jeszcze w domu bo nie jest jeszcze tak źle, mam sie wstawic za 2 tyg i wtedy pojde raczej do szpitala. Mam 19 lat. Jak miałam 18 lat to sie przeniosłam do szkoły zaocznej i równoczesnie sie uczyła i pracowałam. Aha i zamieszkałam z narzeczonym. Pod koniec listopada okazało sie ze zostane mama, a pózniej dowiedziałam sie ze to są blizniaki;))) Mój mąż nie pozwala mi nic robic, wiec siedze sobie, ucze sie i nic nie robie;) A jak wam mija czas?
 
No hej ania19 ja również siedzę w domu,przed ciążą nie pracowałam bo się uczę jeszcze zaocznie ostatni semestr mi zostal.
To jak to nic nie robisz??Nie gotujesz nie sprzatasz??:)
 
Oczywiście ze gotuje i sprzątam ale zazwyczaj szybko sie z tym uwijam i później nie mam co robic;)))) dobrze ze jest juz wiosna, bo w ziemie na poczatku ciąży było okropnie. Dopiero teraz czuje sie cudownie. A ty w którym jestes tygodniu? Jak sie czujesz?
 
Hej ania19 jestem w takiej samej ciazy jak Ty- dwuowodniowej-dwokosmowkowej.. i dzis zaczyna mi sie 27 tydzien:) Roznica wagowa maluszkow sie wogole nie martw, bo to nie jest dokladne a po za tym ta roznica jest bardzo mala.. Moje tyd temu wazyly po 900gram, chyba za duzo, ale to moze dlatego bo mam cukrzyce ciazowa :/ ja cale dnie tez siedze w domu i sie nudze, ciezko mi juz sprzatac, gotowac itp bo strasznie szybko sie mecze:/ tez juz tak masz? pozdrawiam
 
Oczywiście ze gotuje i sprzątam, ale zazwyczaj szybko sie z tym uwijam i później nie mam co robic;)) ciesze sie ze juz jest wiosna, w zimie na poczatku ciąży kiepsko sie czułam, i dopiero od niedawna jest dobrze. A jak u Ciebie?
 
Hey malusia88 ja też sie szybko męcze ale jestem osobą która nie znosi bałaganu wiec nie odpuszczam dopóki nie jest czysto bo inaczej nie bedę mogła spokojnie lezec;)))) mój mąż sie z tego śmieje ale pomaga mi dopóki nie uznam ze jest ok;))))))) wiem ze nie powinnam sie tak przejmowac ta waga, ale nie moge przestac sie martwic;((( czy wy również tak panikujecie czy tylko mi odbija?;)))
 
Ja to musze sprzatac(bo ten moj cale dnie pracuje, a po pracy nie ma sily by cos zrobic w domu:/), ja moze nie robie tego tak dokladnie ale chociaz tak z wierzchu zawsze jest pospratane ;) Ja tak samo wszystkim sie przejmuje, tym bardziej ze troche juz przeszlam w tej ciazy :/ w 16 tyg mialam silne krwawienie, wyladowalam w szpitalu(do tej pory nie wiadomo co wtedy sie stalo) juz myslalam ze poronilam :( pozniej infekcja, ktora do tej pory nie chce sie zlikwidowac.. no i teraz ta cukrzyca.. ehh. A powiedz mi ile juz przytylas?
 
ania19jestem w 5 miesiącu ,brzuszka nie mialam ale teraz od kilku dni zauwazylam ze rosnie z dnia na dzien.
Spie z nogami podniesionymi troche wyzej bo mam zylaki okropne na nogach,do tego bol nie samowity opuchniete.Ile to my kobitki musimy sie poswiecic dla tych naszych szkrabów.Chlopy to maja dobrze:)
Ja mam jutro gosci wlasnie szykuje salatki i sledzie,plackow nie pieke bo sie boje:)
 
reklama
Witaj ania19,gratuluje podwojnego szczescia.Waga maluszkow naprawde sie nie przejmuj.
Ja rowiez siedze w domciu,tyle ze mam synka 3,5 roku wiec na nude nie narzekam.Sprzatac mam co i tez raczeje jestem perfekcjonistka.Ostatnio nawet lezalam tak sobie odpoczywajac na gorze,moj maz odkurzl,zmywal gary a ja przebieralam nogami i bylam zla na siebie ze wszystko musze miec pod kontrola.Zwlaszcza teraz utrudnia mi to zycie,bo nie moge za wiele zrobic,bo sie mecze,a jak robi to moj J to chodze potem i obserwuje czy dobrze,a on sie tak stara..
 
Do góry