reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Cannot - a czemu jutro do szpitala? Miałaś iść w poniedziałek?
Nie miałam żadnych obaw, ani objawów. Odebrałam wyniki i szczerze nawet nie patrzyłam w nie. Dopiero w przeddzień wizyty zerknęłam do wyników i zobaczyłam, że jest ponad normę.:sorry:
 
reklama
Cannot - trzymaj sie tam i nie stresuj. Szybko do nas wracaj. Bede czekała na dobre wieści :-)

Emilek - Ty tez sie trzymaj! W trzypaku! jeszcze długie tygodnie!
 
Było cos o wózku,np u mnie z starsza cora 3 w 1 był nie wykorzystywany, ale przy blizniakach i ilości wizyt lekarskich rady nie dala bym bez wpinanych fotelikow. Wiadomo.można gondole wozic ale co jak maluch śpi, a 2 foteli ciężko nieść niestety często sama jeździe do lekarza. Ja polecam 3w1 :-)
 
Cannot trzymam kciuki za ciebie i dzieciaczki! Bedzie dobrze, zobaczysz.

Dziewczyny moze zalozymy jakis fanklub lezacych.:-) Sama sie juz pogubilam w rachubie ile nas lezy.
Ale robimy to wszystko dla naszych dzieci.
Ja tak mowie do moich dzieci i prosze je, zeby wytrzymaly w moim brzuchu z 10 tygodni.

Milla ja niestety tez cie nie odciaze z tabelka bo tez na telefonie pisze ze szpitala:(
 
Milla - jak sie czujesz? Dajesz jeszcze rade?
Kiedy teraz masz wizyte na zelaznej? Ja jade tam we srode, zobaczymy czy mnie zakwalifikuja do cc...
Jestem ciekawa jak Katherine czy juz urodzila malenstwa?!
Mnie od wczoraj tak strasznie swedzi brzuch i co raz wieksze rozstepy jak tak dalej pojdzie bedzie caly brzuch w nich:)

Dziewczyny ktore biora zelazo czu bierzecie takie rozowe tabletki na recepte jak tak to jaka dawke? Bo ja 2x1 tabl, a na ulotce pisze 1 tabl raz dziennie lub co dwa dni, a mam czasem taki straszny problen z zolodkiem ze boje się że to po tym zelazie. ..
 
Kamilasze na ktg nie znamjeszcze terminu. Z anestezjologiem jestrm umowiona dopiero na 27go....
Zelazo w rozowych tabletkach bralam raz dziennie teraz wyniki wyszly ok i mialam tylko skonczyc opakowanie. Swedzenie brzucha pomalu mi przechodzi ale rozstepy niestety sa. Na szczescie takie mniejsze raczej.
Dziewczyny zupelnie Was rozumiem odnosnie tabelki nie maco jej brac na kilka tygodni. Moja prosbe raczej kieruje do Kolezanek w mniej zaawansowanej ciazy :-)
 
Kamilasze - czekam na Twoja relacje z Żelaznej, bede bardzo wdzięczna jesli podzielisz sie info i wrażeniami. Trzymam kciuki by wszystko potoczyło sie zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Ja brałam żelazo w 1. ciazy. Cos na Sorb... chyba. I ponieważ po pierwszej dawne wciąż wyniki spadały, miałam podniesiona. Brałam prawie do samego końca. Problemów z zoladkiem nie pamietam, za to pamietam mega zaparcia. Jadlam buraczki kilogramami, to pomagało.

Milla - ja pisze głownie z telefonu, czasami z tabletu, a tutaj pole manewru mam bardzo ograniczone raczej.
 
Dzesc dziewczyny, w piątek miałam badanie w polskiej klinice i troche się uspokoiłam. Wreszcie ktoś przebadał mnie jak nalezy.Szyjka zamknięta i nie skraca się. Bardzo się cieszę bo obawiałam się skróconej szyjki. Dziewczynki zdrowe, jedna waży 612g a druga 642g. Następne USG już w szpitalu 3 marca. Nie moge sobie tylko poradzić z parciem na pęcherz, co chwila latam do toalety, poza tym jedna dzicia kopie mnie porządnie po pęcherzu, ale dam radę najważniejsze,że z dziećmi wszystko w porządku.
Pozdrawiam wszystkie leżące mamusie I nie leżące też ;-)
 
reklama
Do góry