reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

A_nka- nawet nie wiesz jak się cieszę!!! Jasne niue zdenerwować się... dobre!
Anulfka- oj to samotna dość jesteś :-( zaglądają na forum i głowa do góry!

Sarenka- będzie lepiej!
 
reklama
Dziewczyny jesteście wszytskie MEGA kochane :*:*:*

Jeszcze zapomniałam Wam napisać: gin wyznaczył następne USG na za tydzień i powiedział, że będzie to początek 9tc to wtedy dokładnie wyznaczymy wiek ciąży i tp. Bo przez to, że mam nieregularne cykle u mnie termin z OM wogóle się nie pokrywa bo teraz powinnam być w 5t5d a jestem prawie w 8tyg :szok::szok::szok: a moje groszki mają 11mm i 9mm

I tak chciałam Was zapytać: To normalne, że ciąża może być tyle starsza? W poprzednich były one młodsze i to o jakieś 14dni każda, ale nie w drugą stronę. Myślicie, ze jest ok?
:baffled::baffled::baffled::baffled:
 
Biorąc pod uwagę nieregularne cykle myślę że tak! Mnie też na odliczaniu cotygodniowym upływają dni, byle od piątku do piątku bo to o każdy tydzień bliżej upragnionego celu!
 
Z fasolkami wszytsko ok :-D
Serduszka biją, dzieci rosną ale krwiak zajmuję ponad połowę wielkości pecherzyka ciążowego :no:
Ze szpitala nie wyjdę dopóki krwiak się nie wchłonie.
Zalecili duphaston 3x1tab, luteine dopochwowo 2x2tab, zastrzyk clexane, relanium 2x1tab i kroplówki 3xdziennie przynajmniej dopóki krwawienie nie ustąpi.
Mam leżeć i się nie denerwować :baffled:

Dziękujemy wszystkim za kciuki :tak:

Tez trzymam kciuki, dobrze, ze wszystko w porzadku. Tez siedze w szpitalu, takze nie jestes jedyna.

my intensywnie myślimy nad imionami, mi się podoba tylko 5 imion żeńskich :) mąż wysłał listę z 10 imionami na których są m.in 2 które ja chciałam, szok, bardzo się cieszę że mamy podobny gust i bez kłótni wybierzemy wspólnie imiona, ale musimy się jeszcze z tym przespać :)
dziewczyny na końcówce, zazdroszczę :) już tak niewiele Wam zostało, za chwilę będziecie tulić swoje maleństwa :)

Ja tez mam juz wybrane imiona, chociaz jestem zdecydowanie wczesniej od Ciebie. Z ciekawosci - jakie wybralas?
 
Rila dzieki za odpowiedź :-)
Jednak mąż nastraszył mnie jakimś zaśniadem groniastym i byłam w dyżurce położnych :tak:
Okazało się, że jestem w 7t6d ciąży tp. przewidywany jest na 20 września, ale Pani położna oswieciła mnie, że jezeli wszytsko dobrze się ułozy to najprawdopodobniej pod koniec sierpnia zostanę mamusią bo lekarze nie trzymają dłużej niz do 37tyg ciąż bliźniaczych. Ciąża jest dwukosmówkowa i dwuowodniowa. Jak dobrze myślę zapłodniły się dwa jajeczka??

A co do poprzednich wyznaczeń tygodni ciąży na usg to położna powiedziała, że były one zafałszowane ponieważ oba wczesniejsze usg wykonano przez brzuch, a nie waginalnie. A na tak wczesnym etapie ciąży usg przez powłoki brzuszne przekłamuje. Kazała się położyć i nie wymyslać niestworzonych historii :tak:

Zabije tego mojego chłopa :-)
Idę suwaczek poprawić :-):-):-):-)

Ps teraz tak sobie myślę, że w takim razie 29 stycznia moja beta wynosiła 828,5mIU/ml a 31stycznia 1795,5mIU/ml więc była za NISKA jak na te tygoodnie ciąży :sad::sad:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Katherina- nie dobrze:/ ale mam nadzieje ze to nic groznego. Trzymam kciuki za Was!

A_nka- jak milo ze takie dobre wiadomosci przynosisz:) cirsze sie ze dzieci sa i rosna po malutku. Co do krwiaka to po lekach powinien sie wchlonac- oby tak bylo.
Tak masz zaplodnione dwa jajeczka- tez tak mialam:)
Taki los na loterii:p
U mnie jeden chlopak jest starszy o dzien od drugiego:) tak wynika z jego rozmiarow, ale to chyba normalne ze nie sa ani wagowo ani wielkosciowo identyczni:) zawsze jedna dzidzia jest wieksza o troszke od drugiej.

Sarenka- swoje wylezalas:) ale oszczedzaj sie. Te leki faktycznie nie sa fajne skoro masz takie sensacje:/ ale skoro trzeba brac to trzeba.

Edytka- ja dla dziewczynek mialam tysiac pomyslow na imiona, a tu chlopcy ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry