reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Justynia ;-) no z tym grzecznie to bym nie przesadzała, oj lubią kopać i się wyginać :-D

Husky odezwij się jak będziesz mogła, my wszystkie trzyamamy za Was kciuki &&&&&

pamiętam,że Marcysiowa miała upadek, ale ten nie przyspieszył raczej przyjścia dziewczynek na świat, ale każda z nas jest jednak inna i kto wie
 
reklama
gotadora, fajnie wyginaja nie? ja jakbym miala obcego w brzuchu, z boku mloda jak sie wypnie to widac glowe i tulow, a mlody z przodu brzucha sie wygina i mam garb, ale lubie te wygibasy, czasami az nie moge oddychac :).
 
Ineska tak :-D brzuch wygląda wtedy komicznie. Ja mam wtedy trzy wypukłości, największą - to jest synuś, mniejszą curuś, no i z boku tęnieszczęsną torbiel, a między nią i dziećmi wklęśnięcie, albo nie wiem jakim cudem ale sprawiają,że pępek i wokół niego jest wklęśnięty, a wokół góry ... zdarza się,że mnie budzą tymi wygibasami, bo są aż bolesne, a lubią się powyginać tak ok 5 nad ranem ... niesamowicie to wygląda, odczucia też są nie do opisania, ciekawe - pewnie będzie mi ich brak w brzuszku
 
dziewczyny urodzilam!!!
o 5 odeszlyvmi wody wiec sciagnelam meza z pracy, on wziol prysznic i 5:30 bylismy w szpitalu. zaczely sie skorcze ale po gazie wymiotowalam wiex nie izywalam go. o 6:30 podali sterydy i sprawdzili rozwarcie-4cm i czekalismy na wolna sale do cc. skorcze byly juz co minute... male urodzily sie ok 9 z waga 2180 i 2130, oddychaja same i sa ze mna. ssaja super wiec kolo srody idziemy do domu
 
husky
GRATULACJE!!! super że maluchy w dobrej formie :-) super że masz je przy sobie!! i chcą ssać ... wrzuć zdjęcie jak będziesz mogła. A jak ty się czujesz po cc??
 
Ostatnia edycja:
gotadora
ja przed porodom nie spałam 48h, cały czas skurcze mnie męczyły. Jak urodziłam położyłam małą koło siebie bo było mi wygodniej, wstawać do niej nie musiałam... tak mocno zasnęłam że jak się obudziłam po 2 h, pierwsze pytanie było: Gdzie ja jestem i gdzie mój brzuch :szok:, potem patrzę jakieś dziecko obok leży i śpi, w 30 s. doszłam do siebie co i jak ale pierwsze odczucia jak by mnie ktoś uprowadził hehe
 
Husky moje gratulacje!!! Super, cieszę się, że maleństwa zdrowe i wszystko w porządku :)

I teraz... pierwszy raz modyfikuję listę :-) Oto ona:
1. Ver760129.wrzesień.13
2. Ineska_uk04.październik. 13 ( 18.09.13 CC )
3. Nnatalie0405.październik. 13 ( 21 września )
4. Gotadora23.październik. 13 ( 09 października )
5. Rachel22324.październik. 13
6. Flis15.listopad. 13
7. Justynia882
29.listopad. 13
8. Paolka29.listopad. 13
9. Kasiamama30.grudzień. 13
10. Nik_i
11. Jjka5. styczeń. 14
12. Jok6.styczeń. 14
13. Karmelova7.styczeń.14
14. Napierajka8. styczeń.14 ( 20.grudnia.13)
15. Maya1215.marca.14
P.S. Dziewczyny i tak sobie pomyślałam, że te które wiemy kogo nosimy w brzuszku pokoloruję Nam daty według płci maluszków...:-) Dziewczyny, które spodziewają się parki będą "dwukolorowe" :) Tylko muszę się dokopać do starszych postów, żeby nic nie pomieszać... albo przypomnijcie mi proszę, kto u Was mieszka :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Husky :-) gratulacje! piękna waga maluszków i w ogóle same dobre wieści! Forumowe ciocie czekają na zdjęcia!

Kasiamama super pomysł :-)

Justynia wow, ale miałaś historię, ale nie ma się co dziwić po tylu godzinach bez snu. Ja jeśli nie padnę ze zmęczenia to pewnie też nie usnę
 
Do góry