reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
pewnie masz racje ze same to nakrecaja, ja mialam kilka dni mega skorcze i bolesne ale dlugie (10cio minutowe a nie np 30-60 sekund), pozniej wogole twardy brzuch i wlasnie lekarz powiedzial ze to dlatego ze male sie wierca a nie maja miejsca i przez to macica sie spina
 
Też mam takie skurcze,mimo brania nospy i magnezu 3 razy dziennie, ale na szczęście nie są bolesne, a lekarka mówi że na razie to nie ma żadnego wpływu na szyjkę, więc nie trzeba się martwić.
A co do zachowania ludzi w sklepach... Mnie najbardziej denerwuje jak pójdę do jakiegoś marketu, ustanę w kasie pierwszeństwa (dla kobiet w ciąży, matek z dziećmi i niepełnosprawnych), a tam kolejka na pół sklepu, w której stoją sobie głównie młodzi faceci. Oczywiście każdy udaje, że nie widzi mojego brzucha i tego że stoi w kasie nie przeznaczonej dla niego. Mąż mi wiele razy mówi, żebym się upomniała, ale niestety to wcale nie jest takie łatwe..
 
u nas nie zauwazylam takich kas... ale maz w pl zrobil jazde w carrefour bo wszedzie mega kolejki, ja z brzuchem i z pol roczna siostrzenica a kasa pierwszenstwa zamknieta- zrobil jazde, mieli otworzyc te kase i co 5 minut czekalismy i nie otworzyli... na szczescie nie wyszlam z kolejki do zwyklej kasy
 
Hej dziewczyny, ja już po wizycie u gina. Wszystko jest w najlepszym porządku. Zbadał mnie, szyjka OK, na USG też wszystko dobrze. Maluchy mają 460 i 480 g +/- 10g. W zasadzie potwierdził płeć - dwóch chłopców, jeden nie chciał za bardzo współpracować ale i tak dało się go podglądnąć. Co do moich bolesnych skurczów to powiedział, że nie mają na razie wpływu na moją szyjkę, więc jak mnie dopadną to mam odpoczywać i zwiększyć dawki leków. Nic poza tym. Mogę zwjść z fenoterolu z 6 na 4xdziennie.Nie muszę leżeć już plackiem, nawet pozwolił wychodzić na małe spacery.
 
reklama
Do góry