reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

polka6
super że już w domu, teraz tylko krzyżuj nogi :)

lilonka
fajowe :) ja bm takie bodziaki chciała na sesje dla maluchów :)

a któreś z moich małych dziś owinęło mi sie w koło pęcherza i nawet z domu wyjść nie mogę:(
i dodatkowo nie mogę przeżyć że tego wózka z allegro nie wylicytowałam dosłownie 20 min wcześniej sie sprzedał ehh :(
 
reklama
Cześć dziewczynki
ja nie wiem co się ze mną dzieje, na nic nie mam czasu, ciągle mam za krótki dzień, tydzień a nawet miesiąc. Jeszcze na długi weekend majowy (około 10 dni) wybraliśmy się na niedługi urlop na Węgry, potem około 1,5 tygodnia długi weekend czerwcowy już w Polsce. Od tego momentu lekarz kazał ograniczyć wojaże i prowadzić stabilny tryb życia :confused:mimo że wszystko zdrowotnie dobrze.
W międzyczasie zamówiliśmy wózek, czekaliśmy na niego miesiąc (bo musiał dotrzeć z Włoch - obłęd), mamuśka zmusiła mnie do poprania wszystkich ubranek (jest tego trochę :szok:ale prasowanie jej podrzuciłam:tak:), na tą chwilę mamy dwie kołyski do sypialni ale do pokoiku maluchów chcemy kupić jakieś nie drogie łóżeczka. Torba jeszcze nie spakowana bo wcale weny nie mam a niektórzy mnie straszą że pomału powinnam się ogarnąć z tym tematem:dry:.
U maluszków wszystko ok, na ostatniej wizycie (około tygodnia temu) ważyły po 1900 +/- 50gr, ja przytyłam 12kg, szynka trzyma jak guma w gatkach około 4,5cm
Czytam was regularnie ale na pisanie nie mam fazy nie zazdroszczę pobytów w szpitalu, skracających się szynek itp. a rozpakowanym mamusiom chyba zazdroszczę już bąbli - choć do mnie jeszcze nie dociera to co będzie się działo :szok: czyżby 9 meisięcy to za mało na przygotowanie kobiety na taką wiadomość:-D
pozdrawiam Was gorąco
a termin mam na 24 sierpnia a jak wytrzymam do 10 sierpnia to będzie dobrze.
 
Polka6 to super ze ordynator Cię wypuścił :) teraz w domku grzecznie lez i odpoczywaj i niech maluchy siedzą jak najdłużej u Ciebie;)


Lilonka ale fajne;) może można gdzieś zamówić takie bodziaki:) trzeba popatrzeć na Allegro ;)


Justynia882 oj wspolczuje ucisku na pęcherz:/ jak dzis? Mam nadzieje ze lepiej. Jaki wózek chciałas wylicytowac?


Dolorez super ze u was wszystko wporzadku. Dasz radę wytrzymać! 3mam za was kciuki:)


A ja dzis spalam do 9;) więc jestem wyspana za 3:) zjadłam sniadanko, zastrzyk w brzuch dostałam i teraz muszę tyłek ruszyć i polknac tabletki i ogarnąć siebie i wrócić do łóżka.
Dzis od rana dostałam smutna wiadomość:( syn mojej koleżanki Stas urodzony w 23tyg po długiej walce odszedł wieczorem:( strasznie mi smutno:(
 
nnatalie04
dziś to samo z pęcherzem i czuję ucisk na szyjkę ... z córą też tak miałam jak głową w dół leżała (a leżała od 6 m-c i się nie odwracała ;p bo się zaklinowała i tak do porodu) wiec na razie nie panikuje za tydzień i jeden dzień wizyta u gin :)
a wózek chciałam abc zoom z allegro WÓZEK BLIŹNIACZY ABC ZOOM DESIGN + FOTELIKI (3366588891) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. eh dalej go sobie darować nie mogę

a z odejściem maluszka niewyobrażalny koszmar :( ja się wszystkim martwię ale tym że urodzę za wcześnie najbardziej. nawet mam wyrzuty sumienia jak biorę moja małą ręce 12kg czy aby maluchom krzywdy nie zrobię, ale wiadomo córa też chce mieć mamę :(
 
cześć dziewczyny, ja po wizycie ... dziciaczki zdrowo rosną, ale mały na szyjkę mi naciska i zrobiło się rozwarcie z jednej strony, taki trókąt. W środę mam iść do szpitala na sterydy, na 3 dni - powiedzcie jak to wygląda?
 
witaj Flis :-) gratuluje dwóch dziewczynek!

no i nasza lista się powiększyła do 15stki :-)

1. Zenia
4.sierpień. 13 ( 15.lipca.13)
2. Multimama
7. sierpień. 13
3. Julia 85

4. Gloriene
20.sierpień. 13 ( 19.07-01.08)
5. Bibiana

6. Dolorez
24 sierpień. 13 ( 10. Sierpień )
7. Polka
26.sierpień. 13
8. Ineska uk
04.październik. 13
9. Nnatalie04
05.październik. 13 ( 21 września )
10. Gotadora
24.padziernik. 13 ( 09 października )
11. Raczel
24.październik. 13
12. Flis
15.listopad. 13
13. Justynia
29.listopad. 13 ( 8.grudzień.13)
14.Nik_i

15. Jika

 
reklama
Witaj filis zapraszamy do nas:-)
Gotadora jesli chodzi o podanie sterydow to u mnie w szpitalu stosuja 2 zastrzyki w odstepie 24h. Przyjeta bylam do poludnia i w ten sam dzien zastrzyk.robia Ci tez normalne badania i ktg podlaczaja,na nastepny dzien to samo i trzymaja jeszcze kolejny zeby sprawdzic czy wszystko ok i jesli nic sie nie dzieje to wypuszczaja do domku i tego Ci zycze:-)
Ja przykladnie leze i biore leki i jestem szczesliwa ze moge byc w domku.
Bibiana co z Toba?odezwij sie
 
Do góry