reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Bibiana trzymaj sie kobietko i zaciskaj nozki jak mocno sie da. Polezysz troszke poodpoczywasz jeszcze bardziej i na pewno sie poprawi i bedziesz mogla wrocic do domku
Kretowinko to juz jutro wielki dzien &&&& zacisniete mocno
Tigla super ze juz wiesz ze we wtorek bedzie cc i bedziesz juz tulic swoje szkrabki &&&& rownie mocno trzymam
Przyznam ze tez jakby to byla ciaza pojedyncza to ani chwili nie zastanawialabym sie tylko chciala rodzic sn,przy dwojce jest jednak ten stres i obawa.
Mam pytanie do dziewczyn ktore meczyly hemoroidy czy zescie smarowaly jakimis masciami czy czopkami.bo wizyte mam w pon dopiero a boli i mam masc jeszcze z przed ciazy i nie wiem czy moge jej uzyc.
 
reklama
Rozyczko moja szynka miala 4,6 a teraz ma 3,4 badanie juz miałam i poki co lekarz mowi ze jest ładna i długa i ze przy blizniaczej ciazy to normalne.....czekam na usg.....zobaczymy co d
 
Polka w ciąży można posterisan.

Bibiana przy 3,5cm wysłał Cię do szpitala? Ja tyle miałam i normalnie w domu byłam. Póki nie ma skurczy czy rozwarcia 3,5cm to dużo. A że się skróca to normalne, bo to ciąża mnoga. No ale poleżysz w szpitalu zbadają Cię i będzie git.
 
Tigla, Kretowinka - zaciskam mocno kciuki babuszki - za Was i maluszki:-)

My już drugi dzień w domu - pomału przyzwyczajamy się do siebie. Od wczoraj zaczęliśmy karmić dwójkę na raz - jakoś to idzie:-) maluchy przesypiają te 2,5 -3 godziny między karmieniami. Zaliczyliśmy wczoraj pierwszą kąpiel- tzn mój mąż dzielnie się sprawił:tak: Bo ja czuję się średniawo. Dla mnie pierwsze dni po cc to koszmar. Już kilka godzin po cc przywieżli mi Zuzię i zostawili naa łóżku. Potem przyjechał emek z Maćkiem. Koło 20 odwiózł maluchy na tzw. żłobka. Ale na następny dzień już o 5 rano dostałam Zuzię a o 7 Maćka. Wstawanie z łóżka i zamiana maluszków była koszmarem. Ala widok cudnych buźków wynagradzał wszystko. Gdybym mogła wolałabym rodzić sn.:tak:
A to moje Smerfiki już w domu
_IGP1751_zps486bed2b.jpg
 

Załączniki

  • _IGP1751_zps486bed2b.jpg
    _IGP1751_zps486bed2b.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 65
Cześć dziewczyny.
Dawno się nie odzywałam, ale to dlatego, że leżę i źle się czuję, zajrzę raz dziennie ale pisać nie mam siły :/ a teraz nawet już nie zajrzę bo szyjka mi się mocno skróciła i ide dzisiaj do szpitala będą obserwować czy się dalej nie skraca. Ehh trzymajcie kciuki za moją szynkę :sorry2:
 
Lilonka sliczne maluszki i super ze dajecie sobie rade z karmieniem na raz i ze emek Ci pomaga:-) kobietki roznie cc znosza przykro ze u Ciebie wiaze sie to z takim bolem ale jak sama mowisz widok kruszynek poprawia samopoczucie a z kazdym dniem bedzie na pewno lepiej:-)
Zenia co sie porobilo ze i nawet te po 20 tyg trafiaja do szpitala,Ty Bibiana trzymam mocno &&&& zeby szybko wrocily do domku i glowa do gory:-)
 
lilonka - cuda ta Twoja parka :) Właśnie się zastanawiałam jak, ale widzę, że początku 2 maluchy spokojnie mogą spać w 1 łóżeczku i to obok siebie :)

Zenia i Bibiana trzymam kciuki za te niesforne szynki

Różyczko - u mnie pierwsze wycieki były już sporo wcześniej, raz jedna pierś a później druga się obudziła. Teraz sporadycznie po kropelce czasem sie pojawia. Zawsze przed mnie łaskocza i stają się takie wrażliwe na dotyk.

Dziewczyny mam pytanie, czy podawanie sterydów na płuca to standardowa procedura przy bliźniakach ? Mój gin nic mi nie mówił a wybieram się w przyszłym tygodniu do niego i nie wiem czy brać na to skierowanie ? Z tego co wyczytałam to robi sie to w okreslonych tygodniach a nie chciałabym czegoś przeoczyć.
 
reklama
Do góry